Hyperx Cloud 2 vs Steeelseries Arctis 5

Hayır Cloud 2 eski sayılabilecek bir kulaklık değil hala ses kalitesi olarak çoğu kulaklıktan önde. Çok daha eski olup hala fazlasıyla kullanılan kulaklıklar var, Stereo ses kolay kolay eskimez. Gönlünüz Arctis 5'den yana ise alabilirsiniz, üzeceğini zannetmiyorum ama Cloud 2 gayet iyi bir kulaklık.

Klavyeden memnunum, gidip 800-900 TL gibi astronomik rakamlar vermediğiniz sürece güzel bir klavye. Buraya da bakabilirsiniz ;

Eski falan değil. Ses teknolojisi diğer teknoloji dalları gibi çok hızlı gelişmiyor. 10 yıl önceki kulaklıkla bile çok güzel ses performansı alabilirsin. Steelseries müzik konusunda kötü tek artısı rahat, konforlu. Ürün destekteki sorunlarını da sayarsak Cloud 2 daha mantıklı.

Hayır Cloud 2 eski sayılabilecek bir kulaklık değil hala ses kalitesi olarak çoğu kulaklıktan önde. Çok daha eski olup hala fazlasıyla kullanılan kulaklıklar var, Stereo ses kolay kolay eskimez. Gönlünüz Arctis 5'den yana ise alabilirsiniz, üzeceğini zannetmiyorum ama Cloud 2 gayet iyi bir kulaklık.

Klavyeden memnunum, gidip 800-900 TL gibi astronomik rakamlar vermediğiniz sürece güzel bir klavye. Buraya da bakabilirsiniz ;
Trendyol üstünden 680tl şuan da uzun süredir inceliyorum sizden de duyunca karar verdim :) sanırım kulaklık olarak da cloud 2 yi alacağım herhalde sadece şuan ki fiyatını hak etmiyor gibi duruyor da bu fiyata da daha iyisi yok sanırım :)
Eski falan değil. Ses teknolojisi diğer teknoloji dalları gibi çok hızlı gelişmiyor. 10 yıl önceki kulaklıkla bile çok güzel ses performansı alabilirsin. Steelseries müzik konusunda kötü tek artısı rahat, konforlu. Ürün destekteki sorunlarını da sayarsak Cloud 2 daha mantıklı.
Yeni 2019 Edition da sanki o problemleri düzeltmişler gibi ama inceleyemediğim için bide daha Türkler den çeken olmamış bilemeyeceğim. Sizce Cloud 2 ye değer mi şuan ki fiyatı siz alacak olsanız hangisini alırsınız?

Ben Arctis 3 kullanıyorum. Maddi durumu olan arkadaşlar aksini söyleyebilir bilemem ama maddi durumum olmadığı halde kendimi zorlayıp almıştım bu kulaklığı. Hiç de öyle aman aman bir şeye gerek yokmuş onu gördüm. Döviz de etkili bunda evet ama ben ucuz ürünlere yönelirim. Her zaman marka, kalite önem veren biriydim ama sanırım ülkecek sonuna geliyoruz. Ha illa ikisi arasında birini alacağım dersen Cloud 2 bana tipsiz geliyor ama daha başarılı diyorum.
Ayrıca kulaklık dersen kim ne derse desin bir numaraya Sennheiser yazarım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı