HyperX Cloud 2 vs Steelseries 5

Groxy

Decapat
Daha fazla  
Hyperx Cloud 2 mi Steelseries 5 mi kafam karıştı? Asus B450 Gaming plus anakart 7.1 destekliyor ama bir çok profesyonel oyuncular çoğu Cloud kullanıyor. Yani anakartın bu kulaklıklara etkisi var mı? 7.1 açısı olsun stereo olsun sizin düşüncelerinize bırakıyorum siz beni anladınız. Teşekkür ederim şimdiden.

Zaten 7.1 kulaklıkların yanında ses kartı geliyor onun üzerinden kullanırsanız daha iyi olur ve iki ürün arasında Cloud 2 yi öneririm.

Cloud 2 gayet iyi. Bana kalırsa Arctis 7 ile karşılaştırılmalı saf ses kalitesinde. Yalnız 7.1 özelliğine fazla takılmamak gerek ama Arctis 5'in ki daha iyiydi diye biliyorum. E-spor oyuncularının bilgisayarlarında dahilinden 7.1 ses kartı vardı sanırım.

Cloud 2 gayet iyi. Bana kalırsa Arctis 7 ile karşılaştırılmalı saf ses kalitesinde. Yalnız 7.1 özelliğine fazla takılmamak gerek ama Arctis 5'in ki daha iyiydi diye biliyorum. E-spor oyuncularının bilgisayarlarında dahilinden 7.1 ses kartı vardı sanırım.

Sizce Cloud 2 mi Arctis 7 mi ses kalitesi ve yükseklik olarak çok önemli benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı