HyperX Cloud 2 vs SteelSeries Arctis 5 2019

Girmez miyim? En çok yakındığım nokta doğru düzgün bass duyamıyordum. Ekolayzer biraz çözüm oldu ama o da her şarkıda çözüm olmuyor.

Bu arada rezalet biraz ağır kaçmış olabilir evet. Kötüydü diyeyim en azından.
Bilemiyorum, kullandığınız modelin arızalı olması muhtemel yoksa Hi-Fi sertifikası alınması mümkün olmayacaktır diye düşünüyorum.

yayinlarimda csgo benzeri fps oyunlari oynuyorum ve herkesin bildigi uzere bu tur oyunlarda ses kasmak cok onemli. Bu yuzden ses kalitesi on planda, ancak ses kalitesi daha iyi ama mici kotu olan bir kulaklik almam mikrafon kalitesi kotu olursa yayinda kotu olur sonucta :)
Su anlik arctis 5 alma taraftariyim.

Eğer Yayın Yapmakta ciddiysen bence mikrofonu ayrı alman lazım hem ileriye dönük olur hem kulaklığın mic'in den daha iyi ses verir

Yayinlarimda CS:GO benzeri FPS oyunlari oynuyorum ve herkesin bildigi uzere bu tur oyunlarda ses kasmak cok onemli. Bu yuzden ses kalitesi on planda, ancak ses kalitesi daha iyi ama Mic'i kotu olan bir kulaklik almam mikrofon kalitesi kotu olursa yayinda kotu olur sonucta :)
su anlik Arctis 5 alma taraftariyim.

Öncelikle merhabalar,
Bende kulaklık arıyordum iki kulaklık arasında kararsız kaldım siz hangisini tercih ettiniz?
Tercihinizden memnun musunuz?
Tercih ettiğiniz ürünün size göre + ve -leri nedir?
Yardımınız için şimdiden teşekkürler. :)

Geri
Yukarı