HyperX Cloud 2 Wireless deneyimim

Öncelikle hayırlı olsun birkaç sorum olacak kulaklık hakkında, cevap verirseniz çok sevinirim. Wireless serisinde ses kartının bulunmadığını söylüyorlar bu durumun herhangi bir eksisi var mı? Anakart daha mı çok ön plana çıkıyor? B360M PRO-VDH anakartını kullanmaktayım ve şu ana kadar kullandığım istisnasız tüm kulaklıklarda çok iyi ses ve mikrofon kalitesi aldım. Birde unutmadan kablosuz olmayan versiyonundaki tüm özellikler bunda da mevcut mu nasıl desem tuşlarla mikrofon seviyesini belirleme 7.1'i açıp kapatma kulaklık üzerinde bulunuyor mu ?

Son düzenleme:
Arkadaşlar yaklaşık 6 aydır bu kulaklıgı bekliyordum. Daha öncesinde Artics serisi, Corsair serisi bütün Wireless kulakları denedim ve tartışılmaz HyperX gene kalitesini konuşturdu. Kulaklık ses kalitesi ve çekim gücü oldukca başarılı, herhangi bir kesinti vs hiçbir şey yok. Kabloludan hiçbir farkı yok. Mikrofon kalitesi muazzam, fiyatı rakiplerine göre sudan ucuz. Hiçbir eksiği yok. Alacak kişiler gönül rahatlığıyla alabilirler.

Beklentilerimi rahatlıkla karşıladı.
Sadece bir sorum var yakın zamanda alacağım ve telefonda kullanılabiliyor mu deneyip yazarsan sevinirim

Arkadaşlar yaklaşık 6 aydır bu kulaklıgı bekliyordum. Daha öncesinde Artics serisi, Corsair serisi bütün Wireless kulakları denedim ve tartışılmaz HyperX gene kalitesini konuşturdu. Kulaklık ses kalitesi ve çekim gücü oldukca başarılı, herhangi bir kesinti vs hiçbir şey yok. Kabloludan hiçbir farkı yok. Mikrofon kalitesi muazzam, fiyatı rakiplerine göre sudan ucuz. Hiçbir eksiği yok. Alacak kişiler gönül rahatlığıyla alabilirler.

Beklentilerimi rahatlıkla karşıladı.
Hocam merhaba, Daha önce kablolu cloud 2 kullandın mı ? Ben cloud 2 den wireless'e geçtim ve arada çok büyük bir ses farkı var açıkçası. Cloud 2 nin sesi daha fazla ve wireless den dip ses geldiğini fark ettim. Merak ettiğim acaba benim kulaklığımda mı sorun var yoksa genel olarak böyle mi ?

Kulaktaki ve kafadaki rahatlığı açısından da önde mi Arctis serisinden? Arctis'in en çok övülen taraflarından birisi hem kafa bandı hem de kulak yastıkları sayesinde inanılmaz rahat oluşu iddiası. HyperX'in deri yastıkları terlemeye ve sıcak hissine sebep oluyor mu?

Bir de uzun USB şeklindeki kablosuz alıcısının, arkaya taksan hem sinyali zayıf olur hem de kasanın arkasında çıkıntı olur, öne taksan elin vs çarpıp kırabilir gibi bir izlenim verdi bana. Kullanımı rahat mı? USB uzatma kablosu gibi bir şeyle kullanmak en mantıklısı galiba. Siz nasıl kullanıyorsunuz?

Teşekkürler.
ben de yaklaşık 6 aydır cloud 2 wireless kullanıyorum küçük ve hassas bir kafa yapısına sahibim sanırım bu yüzden kulaklığın üst tarafı çok baskı yapıyor ve kafamı ağrıtmaya başlıyor ve bu yüzden başka kulaklığa geçeceğim bunu göz önünde bulundurun

Selam dostlar, bende çok yakın bir zamanda almayı planlıyorum fakat kafamda oluşan sorunlar var. Logitech G PRO superlight alırken alıcısının fareye çok yakın tutulması çok tavsiye ediliyordu. Bu kulaklık içinde aynı şeyi söyleyebilir miyiz? En iyi performans için kasanın önüne takıp kullanmam daha mı sağlıklı olur?

Geri
Yukarı