HyperX Cloud 2 Wireless deneyimim

William4Quace

Hectopat
Arkadaşlar yaklaşık 6 aydır bu kulaklıgı bekliyordum. Daha öncesinde Artics serisi, Corsair serisi bütün Wireless kulakları denedim ve tartışılmaz HyperX gene kalitesini konuşturdu. Kulaklık ses kalitesi ve çekim gücü oldukca başarılı, herhangi bir kesinti vs hiçbir şey yok. Kabloludan hiçbir farkı yok. Mikrofon kalitesi muazzam, fiyatı rakiplerine göre sudan ucuz. Hiçbir eksiği yok. Alacak kişiler gönül rahatlığıyla alabilirler.

Beklentilerimi rahatlıkla karşıladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Deneyimlerimi paylaşmamın sebebi burada kulaklık arıyan arkadaşlara tamamı ile yardımcı olmak çünkü karar vermek zor belki biraz daha aydınlatmış olurum.
Merhaba hocam

Ben arctis 7 2019 edition ile cloud 2 wireless arasında kaldım hangisini tercih etmeliyim. (cs go oynuyorum rakibin yerini tespit etmede hangisinin daha başarılı olduğu benim için önemli bir tercih sebebi )

Müsaadenizle hyperx için size birkaç sorum olacak.

Kutu açılımı videolarından gördüğüm kadarıyla kısa bir usb type c kablosu var. Daha uzun bir type c kablosu ile şarjı bittiğinde kablolu bir şekilde kullanma şansımız var mı ya da 3,5 mm jack ile mi kullanabiliriz. Denediyseniz kablolu kullanımda kalitesinde bir değişiklik oluyor mu. Son olarak şarj ederken kullanmaya devam edebilir muyuz.

Teşekkürler :)

Son düzenleme:
Merhaba hocam

Ben arctis 7 2019 edition ile cloud 2 wireless arasında kaldım hangisini tercih etmeliyim. (cs go oynuyorum rakibin yerini tespit etmede hangisinin daha başarılı olduğu benim için önemli bir tercih sebebi )

Müsaadenizle hyperx için size birkaç sorum olacak.

Kutu açılımı videolarından gördüğüm kadarıyla kısa bir usb type c kablosu var. Daha uzun bir type c kablosu ile şarjı bittiğinde kablolu bir şekilde kullanma şansımız var mı ya da 3,5 mm jack ile mi kullanabiliriz. Denediyseniz kablolu kullanımda kalitesinde bir değişiklik oluyor mu. Son olarak şarj ederken kullanmaya devam edebilir muyuz.

Teşekkürler :)
Kardeşim merhaba Hyperx Cloud 2 Wireless modelini çok bekledim ve beklentilerimi karşıladı.
Artics 7 tercih etmeni pek fazla tavsiye etmem malzeme kalitesi açısından ve ses kalitesini de çok beğenmemiştim.

Hiç denemedim ben kısa olan kablo ile sarj ediyorum 1 bucuk gun kullandım sarj bitmedi bir sıkıntı olmadı sarj ederken kullanmadım hiç açıkcası :).

Ben de almayı düşünüyordum. Logitech G733 ile Hyperx Cloud 2 Wireless arasında kaldım açıkcası ama sanırım Cloud 2 Wireless alacağım. Deneyimini paylaştığın için teşekkürler.

Kulaktaki ve kafadaki rahatlığı açısından da önde mi Arctis serisinden? Arctis'in en çok övülen taraflarından birisi hem kafa bandı hem de kulak yastıkları sayesinde inanılmaz rahat oluşu iddiası. HyperX'in deri yastıkları terlemeye ve sıcak hissine sebep oluyor mu?

Bir de uzun USB şeklindeki kablosuz alıcısının, arkaya taksan hem sinyali zayıf olur hem de kasanın arkasında çıkıntı olur, öne taksan elin vs çarpıp kırabilir gibi bir izlenim verdi bana. Kullanımı rahat mı? USB uzatma kablosu gibi bir şeyle kullanmak en mantıklısı galiba. Siz nasıl kullanıyorsunuz?

Teşekkürler.

Dün Teknosa üzerinden sipariş ettim. Bugün elime ulaştı. Corsair Void Pro'dan HyperX Cloud 2 Wireless'a geçtim. 10/10 kulaklık. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Kulaktaki ve kafadaki rahatlığı açısından da önde mi Arctis serisinden? Arctis'in en çok övülen taraflarından birisi hem kafa bandı hem de kulak yastıkları sayesinde inanılmaz rahat oluşu iddiası. HyperX'in deri yastıkları terlemeye ve sıcak hissine sebep oluyor mu?

Bir de uzun USB şeklindeki kablosuz alıcısının, arkaya taksan hem sinyali zayıf olur hem de kasanın arkasında çıkıntı olur, öne taksan elin vs çarpıp kırabilir gibi bir izlenim verdi bana. Kullanımı rahat mı? USB uzatma kablosu gibi bir şeyle kullanmak en mantıklısı galiba. Siz nasıl kullanıyorsunuz?

Teşekkürler.
Rahatlık açısından hiç bir problem yaşamadım, kulaga tam olarak oturuyor tabi ki kafak yapısına göre değişiyor bu durum deri yastıkları ile alakalı herhangi olumsuz bir problem yaşamadım kulagımı hiç rahatsız etmiyor.

Benım masam büyük olduğu için Alıcı ile alakalı herhangi olumsuz bir durum yaşamadım kullanımı oldukca rahat ve mobil bir kulaklık

USB konusun da hiç denemedim yatarken sarj ediyorum sadece dun den beri kullanıyorum yatarken sarj etmedim halen kullanıyorum.
Dün Teknosa üzerinden sipariş ettim. Bugün elime ulaştı. Corsair Void Pro'dan HyperX Cloud 2 Wireless'a geçtim. 10/10 kulaklık. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Beklentileri kesinlikle %100 karşılıyor Hyperx bu işi yapıyor.

Geri
Yukarı