HyperX Cloud 2 Wireless ses kartı var mı?

Hayır içinden ses kartı çıkmıyor, direk anakartın USB'sine takıp kullanıyorsun, sesin kalitesi de anakartın ses kartının kalitesine göre değişiyor.

USB'li her şey teknik olarak ses kartlıdır. Kalitesi standarttır. Üründe sorun olmadıkça tabii. Kulaklığın içinde veya kablosuz vericisinde sesi işleyen çip vardır. (yani ses kartı)

USB'li her şey teknik olarak ses kartlıdır. Kalitesi standarttır. Üründe sorun olmadıkça tabii. Kulaklığın içinde veya kablosuz vericisinde sesi işleyen çip vardır. (yani ses kartı)

Hocam ben harici ses kartı çıkmıyor demek istemiştim, ben de biliyorum teknik olarak ses kartı olduğunu içinde. Yorumumu beğenmediğiniz için sizi kınıyorum :D

Anladım hocam çok teşekkürler. Peki bu kulaklığı bağlamak için bluetootha gerek yok değil mi? Çünkü anakartım Bluetooth desteklemiyor.

Anladım çok iyi o zaman teşekkürler.

Arkadaşlar kulaklık geldi bilgisayar kulaklığı görüyor ayarlarda ses geliyor gözüküyor ama uygulamada böyle ve hiçbir yerden ses duyamıyorum yardımcı olur musunuz lütfen şarj 0 gözüküyor ama kaç dakikadır şarja takılı durumda. @weoji0 @Merdt

Burada da ses geliyor gözüküyor mesela ama gelmiyor.

Dosya Ekleri

• hyperxwirelesss.jpg
    hyperxwirelesss.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 20
  • 1686752358185.png
    1686752358185.png
    16,1 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:

Arkadaşlar kulaklık geldi bilgisayar kulaklığı görüyor ayarlarda ses geliyor gözüküyor ama uygulamada böyle ve hiçbir yerden ses duyamıyorum yardımcı olur musunuz lütfen şarj 0 gözüküyor ama kaç dakikadır şarja takılı durumda. @weoji0 @Merdt

Hocam net bir şey söylemem mümkün değil, böyle bir sorun hiç görmedim. Lakin aç kapat tuşuna basılı tutup aç kapat yapmayı deneyebilirsin, tekrar şarj edip ışığının yeşil yandığına emin olmaya çalışabilirsin, anakart USB portlarında teker teker tak çıkar yapıp deneyebilirsin. Evet söylediğim yöntemler ilkel ve komik gibi ama yani diyebileceğim bir şey yok bilmediğim için.

Burada da ses geliyor gözüküyor mesela ama gelmiyor.

Ekstradan sağ altta masaüstünde ses işaretine sağ tıklayıp ses ayaları kısmına tıklayın, oradan kulaklığı seçin hoparlör olarak, belki onu yapmamışsınızdır diye dedim.

Hocam net bir şey söylemem mümkün değil, böyle bir sorun hiç görmedim. Lakin aç kapat tuşuna basılı tutup aç kapat yapmayı deneyebilirsin, tekrar şarj edip ışığının yeşil yandığına emin olmaya çalışabilirsin, anakart USB portlarında teker teker tak çıkar yapıp deneyebilirsin. Evet söylediğim yöntemler ilkel ve komik gibi ama yani diyebileceğim bir şey yok bilmediğim için.
Hocam tam siz yazarken açma tuşuna basılı tuttum ve oldu çok sağ olun.Kaç defa bastım olmamıştı basılı tutmak gerekiyormuş demek ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı