HyperX Cloud 2 yedek mikrofonu alınır mı?

zQieo

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. 2-3 yıldır HyperX Cloud 2 kullanıcısıyım. Kulaklığın mikrofonu zamanla bozulmaya ve sesi iletmemeye başladı. Bu sorunu çözmek için ise jacki çıkarıp takmak ve mikrofonun ucuna hafifçe pıt yapmak. İlk olduğu zamanlar direk sorun çözülüyordu ama artık ilerlemeye başladı bende iş böyle olunca bunaldım. Araştırdım ve HyperX Cloud 2 yedek mikrofon diye bir şey buldum, mikrofonun yerine onu takıyosunuz. Sizce sorunu çözer mi? Ona göre almayı düşünüyorum.

Bahsettiğim ürün: https://www.hepsiburada.com/hyperx-...cu-kulaklığı-yedek-mikrofonu-pm-HBC000021CNHF

Hocam HyperX'in sitesinde stokta gözükmüyor o yüzden büyük ihtimal replikası bir ürün. Gene de aynı işi görür ancak sizin sorun sanki ses kablolarıyla alakalı gibi de duruyor. Direkt kabloyu temin edemiyor musunuz? Bu arada oyuncu kulaklıkları cidden Mic konusunda vasat -Cloud Alpha S kullanıcısıyım- onun yerine uygun fiyatlı bir Mic alsanız daha iyi olmaz mı acaba, Seiren Mini'ler 650 falandı birkaç hafta önce. Onlar fena değildir herhalde.

Geri
Yukarı