HyperX Cloud 2 yerine alınabilecek kulaklık önerisi

ahmet.bahceci

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bugün internetten baktığımızda HyperX Cloud 2 kulaklığını 850-900 TL bandında görüyoruz. FPS oyunları oynayan birisi olarak soruyorum, maksimum 900 TL bütçeye bu kulaklığın alternatifi var mı, yoksa HyperX Cloud 2 hala alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cloud 2 hala alınır. Açık ve net. 2016'dan beri kullanıyorum, deri pedleri soyuldu, onun dışında herhangi bir sıkıntısı yok. Pedleri değiştirdim kullanmaya devam ediyorum. Ses kalitesi olarak gerçekten kullanmaktan en çok zevk aldığım kulaklık diyebilirim. Bir çok kulaklığım var, bir çok kulaklık kullandım bu yaşıma kadar. Cloud 2 bunların aralarında bana en çok zevk veren kulaklıklardan biri diyebilirim. Bence o bütçede başka kulaklık bakmaya gerek yok. Cloud 2 şimdi değil, 3 sene sonrada alınır bence.

Fotoğrafı atma sebebim gerçekten Cloud 2'yi kullanmadan, başka kulaklık kullanmadan fanboyluk yapmadığımı göstermek istedim. Bunun 2 katı daha kulaklığım var, çok fazla kulaklık denedim. Dediğim gibi, düşünmeyin. Cloud 2 alınır.
WhatsApp Image 2022-02-01 at 10.25.20.jpeg

Cloud 2 hala alınır. Açık ve net. 2016'dan beri kullanıyorum, deri pedleri soyuldu, onun dışında herhangi bir sıkıntısı yok. Pedleri değiştirdim kullanmaya devam ediyorum. Ses kalitesi olarak gerçekten kullanmaktan en çok zevk aldığım kulaklık diyebilirim. Birçok kulaklığım var, birçok kulaklık kullandım bu yaşıma kadar. Cloud 2 bunların aralarında bana en çok zevk veren kulaklıklardan biri diyebilirim. Bence o bütçede başka kulaklık bakmaya gerek yok. Cloud 2 şimdi değil, 3 sene sonrada alınır bence.

Fotoğrafı atma sebebim gerçekten Cloud 2'yi kullanmadan, başka kulaklık kullanmadan fanboyluk yapmadığımı göstermek istedim. Bunun 2 katı daha kulaklığım var, çok fazla kulaklık denedim. Dediğim gibi, düşünmeyin. Cloud 2 alınır.Eki Görüntüle 1290870

Eyvallah hocam. Peki Corsair Void Elite nasıl peki farkı nedir?

Cloud 2 hala alınır. Açık ve net. 2016'dan beri kullanıyorum, deri pedleri soyuldu, onun dışında herhangi bir sıkıntısı yok. Pedleri değiştirdim kullanmaya devam ediyorum. Ses kalitesi olarak gerçekten kullanmaktan en çok zevk aldığım kulaklık diyebilirim. Bir çok kulaklığım var, bir çok kulaklık kullandım bu yaşıma kadar. Cloud 2 bunların aralarında bana en çok zevk veren kulaklıklardan biri diyebilirim. Bence o bütçede başka kulaklık bakmaya gerek yok. Cloud 2 şimdi değil, 3 sene sonrada alınır bence.

Fotoğrafı atma sebebim gerçekten Cloud 2'yi kullanmadan, başka kulaklık kullanmadan fanboyluk yapmadığımı göstermek istedim. Bunun 2 katı daha kulaklığım var, çok fazla kulaklık denedim. Dediğim gibi, düşünmeyin. Cloud 2 alınır.Eki Görüntüle 1290870
windows hangi sürümü kullanıyorsunuz? 1809-1903-1909 sorma sebebim şu hid-compliant headset diye hata veriyor ve pc reset atıyor o yüzden sordum.

Alternatif olarak Blackshark V2 olabilir, ama bence gene de iade kabul eden sitelerden alın. Herkesin kulak duyumu aynı değil.

Geri
Yukarı