HyperX Cloud 2'den az ses geliyor

babaxde

Picopat
Daha fazla  
Önceden Rampage Agita kullanıyordum. Ses aşırı fazla ve tatmin edici geliyordu. Bir anda ses az gelmeye başladı ben de kulaklıkla alakalıdır diye HyperX Cloud 2 satın aldım. İnternette herkes sesinin yüksek olduğunu söyledi ama bilgisayarımda yine sesler az geliyor. Ne yapmam lazım?

H610M-K D4
i3 12100F
RTX 3050
16 GB RAM

Akşam sürücüleri silip anakartın sitesindeki sürücüleri yeniden indirip kurmayı deneyeceğim.

Oda bir seçenek olabilir, kulaklığın kendi yazılımındaki birşeyde değiştirilmiş olabilir bir de 7.1 kullanmayın stereoda olsun kulaklık eğer düzelmezse bir baktırın iade edilebiliyorsa değiştirirsiniz.

Oda bir seçenek olabilir, kulaklığın kendi yazılımındaki birşeyde değiştirilmiş olabilir bir de 7.1 kullanmayın stereoda olsun kulaklık eğer düzelmezse bir baktırın iade edilebiliyorsa değiştirirsiniz.
7.1 kullanmıyorum hocam zaten ayak sesleri falan adamın yerini çok net duyuyorum nokta atışı buluyorum ama sadece ses az çözülür umarım

7.1 kullanmıyorum hocam zaten ayak sesleri falan adamın yerini çok net duyuyorum nokta atışı buluyorum ama sadece ses az çözülür umarım.

Eğer baktırdığınızda kulaklıkta sorun yoksa dediğim EQ programını denersiniz oda yeterli gelmezse Creative ses kartları ses şiddetinde kesinlikle size ses yüksekliği verecektir.

Eğer baktırdığınızda kulaklıkta sorun yoksa dediğim EQ programını denersiniz oda yeterli gelmezse Creative ses kartları ses şiddetinde kesinlikle size ses yüksekliği verecektir.

Kardeşim yardımcı olmaya çalışıyosun eyvallahta adam zaten bu soruna çözüm bulmaya çalışmıyor adam bu sorun kulaklıktan mı kaynaklı ona teşhis koymaya çalışıyor kulaklık sorunluysa garantiye yollayacak ya da iade edecek belki de

Kardeşim yardımcı olmaya çalışıyosun eyvallahta adam zaten bu soruna çözüm bulmaya çalışmıyor adam bu sorun kulaklıktan mı kaynaklı ona teşhis koymaya çalışıyor kulaklık sorunluysa garantiye yollayacak ya da iade edecek belki de.

İlk kulaklığa baktırması en mantıklısı o zaman, eğer sorunu yoksa diğer alternatifler denenebilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı