HyperX Cloud 2'den az ses geliyor

babaxde

Picopat
Daha fazla  
Önceden Rampage Agita kullanıyordum. Ses aşırı fazla ve tatmin edici geliyordu. Bir anda ses az gelmeye başladı ben de kulaklıkla alakalıdır diye HyperX Cloud 2 satın aldım. İnternette herkes sesinin yüksek olduğunu söyledi ama bilgisayarımda yine sesler az geliyor. Ne yapmam lazım?

H610M-K D4
i3 12100F
RTX 3050
16 GB RAM

Önceden Rampage agita kullanıyordum. Ses aşırı fazla ve tatmin edici geliyordu. Bir anda ses az gelmeye başladı ben de kulaklıkla alakalıdır diye HyperX Cloud 2 satın aldım. İnternette herkes sesinin yüksek olduğunu söyledi ama bilgisayarımda yine sesler az geliyor. Ne yapmam lazım?

H610M-K D4.
i3 12100F.
RTX 3050.
16 GB RAM.

Ses kartını kullanıyorsunuz değil mi?

Tuhaf. Ben %30 ses seviyesinde kullanıyorum. Ses sürücülerini kaldırıp yeniden yüklerdim yerinizde olsam. Sorunu çözer mi bilemem.

Tuhaf. Ben %30 ses seviyesinde kullanıyorum. Ses sürücülerini kaldırıp yeniden yüklerdim yerinizde olsam. Sorunu çözer mi bilemem.

Şimdi olay aşırı basit çözümü, ilk öncelikle arkadaş ses kartını kullanıyor mu kulaklığın o önemli yani PC'ye USB'yi takıpta mı kullanıyosun kulaklığı eğer öyleyse bir format at bilgisayara ve hiçbir ses sürücüsü kurma sorun çözülmez ise kulaklığı garantiye yollaman lazım.

Ses kartını kullanıyorsunuz değil mi?
Evet kullanıyorum

Hocam denedim sanırım ama tekrar denerim ve sesler boğuk geliyor eski dandik kulaklığımda bile sesler çok netti evet ayak seslerini güzel alıyorum ama sesler çok garip geliyor

Şimdi olay aşırı basit çözümü, ilk öncelikle arkadaş ses kartını kullanıyor mu kulaklığın o önemli yani PC'ye USB'yi takıpta mı kullanıyosun kulaklığı eğer öyleyse bir format at bilgisayara ve hiçbir ses sürücüsü kurma sorun çözülmez ise kulaklığı garantiye yollaman lazım.
Bu ses azaldıktan sonra format atmıştım önceki kulaklık için seste bi artış olmamıştı

Evet kullanıyorum

Hocam denedim sanırım ama tekrar denerim ve sesler boğuk geliyor eski dandik kulaklığımda bile sesler çok netti evet ayak seslerini güzel alıyorum ama sesler çok garip geliyor

Bu ses azaldıktan sonra format atmıştım önceki kulaklık için seste bir artış olmamıştı

Ses ayarlarından loudness equalizationı aktif edin o ayar olmadan hiçbir oyun oynamayın çok önemli o

Hocam onu dün açtım ses seviyesi çoğaldı ama sesler daha da bozuldu gibi geldi bu akşam tekrar denerim ne işe yarıyor o özellik acaba

Hocam size net açıklama sunamam araştırmanız daha iyi olur, bence alışma sürecindesiniz kulaklığa eğer kulaklıkta sıkıntı olduğunu düşünüyorsanız garantiye yollamanız daha iyi olur

Geri
Yukarı