HyperX Cloud 2'nin deri yastık pedlerini nereden alabilirim?

somoncum

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
2018/10 ayında İtopya mağazasından aldığım HyperX Cloud 2'nin deri kulak pedleri çatlarak, zaman içerisinde parça halinde dökülmelere başladı. Ben de internetten baktığımda Aliexpress sitelerinde çok rahat 40-45TL getirtebiliyorum fakat COVID-19 salgınında bunu getirtmek ne kadar mantıklı tartışılır. N11, Hepsiburada ve Trendyol gibi yerlerde satılan bir yerde bulamadım eğer sizler biliyor iseniz bana orijinal olanlarını linkini gönderebilir misiniz? Çünkü muadilinin ölçülerine göre dikilmiş oluyor çoğu ve rahat olacağını düşünmüyorum.

Dosya Ekleri

• 25d8ba7f7331041.jpg
    25d8ba7f7331041.jpg
    92,8 KB · Görüntüleme: 867
2018/10 ayında İtopya mağazasından aldığım HyperX Cloud 2'nin deri kulak pedleri çatlarak, zaman içerisinde parça halinde dökülmelere başladı. Ben de internetten baktığımda Aliexpress sitelerinde çok rahat 40-45TL getirtebiliyorum fakat COVID-19 salgınında bunu getirtmek ne kadar mantıklı tartışılır. N11, Hepsiburada ve Trendyol gibi yerlerde satılan bir yerde bulamadım eğer sizler biliyor iseniz bana orijinal olanlarını linkini gönderebilir misiniz? Çünkü muadilinin ölçülerine göre dikilmiş oluyor çoğu ve rahat olacağını düşünmüyorum.
Covid'den dolayı çekingeniz varsa bence getirtebilirsiniz. Şimdi bir şey almaya çalıştığımda tahmini shipping'i 8 şubat olarak gözüküyordu. Pek sorun olacağını sanmıyorum.

Hocam, desteğe yazarsanız gönderebilirler. Benim HS35 için Tayvan'dan dönüştürücü göndermişlerdi, aynı şekilde Gamepower bile pedleri bedavaya gönderiyor. Belki HyperX de gönderebilir.

Bu fiyata bulabildim hocam. Orijinallik konusunu bilemiyorum.

Sünger ped diyor. Sünger olanları kutunun içinde var 1 saat geçtikten sonra kulak çevresinde garip bir şekilde kaşıntı yapıyor.

Hocam, desteğe yazarsanız gönderebilirler. Benim HS35 için Tayvan'dan dönüştürücü göndermişlerdi, aynı şekilde Gamepower bile pedleri bedavaya gönderiyor. Belki HyperX'de gönderebilir.

HyperX 6 ay garanti veriyormuş kulak pedlerine böyle bir saçmalık var mı sence 2 sene garantisi olsa bile süresi bittikten sonra ciddi şekilde parçalanmaları fark ettim.

Sünger ped diyor. Sünger olanları kutunun içinde var 1 saat geçtikten sonra kulak çevresinde garip bir şekilde kaşıntı yapıyor.

Hocam buraya bir bakabilirsiniz o zaman.

Başka bir konuda bir arkadaşımız şöyle yazmış:

Merhaba,

Benim Hyperx Revolver da kulaklık pedine ihtiyaç duymuştum direk kendilerine yazmıştım ancak beni Türkiye'deki iletişim kanalı olan Endeks Bilişim'e yönlendirmişlerdi.Buradan ücretli bir şekilde temin edebilirsin

Az önce iletişime geçtim. Bura ile mağazadan mı alacağım yoksa IBAN'dan havalemi yapacağım onu bilmiyorum işte. Bakalım dönüş yapsınlarda. HyperX yurt dışı ile iletişime geçtim 2 gün sonra mail ile iletişime geçtiler. Türkiye içerisinde bulunduğunuzdan Türk ekibimize yönlendiriyoruz dediler 1.5 hafta geçecek hala bir mail alamadım kötü desteği var bence.
Bari beni 2 sene daha götürse ses performansı şu anlık yeterli, para biriktirene kadar kullansam sonra 450TL'den satarım sonra üstüne para ekleyip gidip Corsair virtuoso SE veya Razer blackshark V2 Pro alasım var.

Endeks bilişim az önce mail attı 15$+KDV = 135TL fiyat biçti orijinal pedlere :(

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    130,9 KB · Görüntüleme: 889
Son düzenleme:

Geri
Yukarı