HyperX Cloud 3 alınır mı?

kral şakir abi

Femtopat
Daha fazla  
Çok kararsız kaldım HyperX Cloud 3 (kablolu) almayı düşünüyorum ama HP kulaklığı aldığından beri sorunlu diyorlar düşük ses kötü uygulama vb. olaylardan kafam SteelSeries Razer gibi markalara kaydı Cloud 3 kullanan varsa nasıl acaba veya Cloud 3 fiyatı bandında bir kulaklık öneriniz var mı? İyi sosyaller.

Fark var hocam, cloud 2 müziğe daha yatkın mikrofonu ortalama iken cloud 3 oyun için çok daha iyi mikrofonu da çok iyi.
Mevzu mikrofon değil ses problemli diyorlar forumlarda

Alınmaz. Kullanıcılar Cloud 2 ile Cloud 3 arasında fark olmadığını söylüyor. V2SE bakın derim.

Yeni bir hesap açıp sepette100 kodu ile 100 TL indirim alabilirsiniz.

Kral bir sorum var V2 ile V2 Special arasındaki fark ne ses kartı mı? Arada 500 TL falan oynuyor.

Son düzenleme:
Mevzu mikrofon değil ses problemli diyorlar forumlarda

Kral bir sorum var V2 ile V2 Special arasındaki fark ne ses kartı mı? Arada 500 TL falan oynuyor.

V2 kafa kısmı siyah. V2SE ise yeşil. Tek fark bu. Bir de v2SE yanında gelen çanta daha tatlı. :D V2SE bu fiyatta iken ve yanında USB Mic enhancer ile geliyorken almamak hata olur.

V2 kafa kısmı siyah. V2SE ise yeşil. Tek fark bu. Bir de v2SE yanında gelen çanta daha tatlı. :D v2SE bu fiyatta iken ve yanında USB Mic enhancer ile geliyorken almamak hata olur.

XD teşekkürler fikrim değişti sana güvenip alıyorum test edince görüşürüz.

V2 kafa kısmı siyah. V2SE ise yeşil. Tek fark bu. Bir de v2SE yanında gelen çanta daha tatlı. :D v2SE bu fiyatta iken ve yanında USB Mic enhancer ile geliyorken almamak hata olur.

Bir sorum var bu kulaklıkta 7.1 desteği yok mu THX spatial Audio varmış bu ne acaba 7.1 ücretli falan diyorlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı