HyperX Cloud 3 sesi kısık

smtcvd

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarım için HyperX Cloud 3 kulaklık satın aldım. Oyunlarda kısık ses geliyor. DTS X açtığım zaman ses bir tık olsun çoğalıyor ama bu kez de aşırı boğuk bir ses ortaya çıkıyor. 3 gündür uğraşıyorum bir türlü çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarım için HyperX Cloud 3 kulaklık satın aldım. Oyunlarda kısık ses geliyor. DTS X açtığım zaman ses bir tık olsun çoğalıyor ama bu kez de aşırı boğuk bir ses ortaya çıkıyor. 3 gündür uğraşıyorum bir türlü çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

7+1 cihazını takıyosan eğer onu takma kardeşim. Bende de aynısı oluyordu. Direkt kasaya kulaklığı jak ile bağla USB ile bağlama. Sonra yine kısık cıkıyorsa, bende öyle olmuştu, Realtek programının bir equalizer programı olacak eğer varsa bilgisayarında... Ben şu an iş yerindeyim evde olsam direkt adını yazarım da orada nasıl yapacağını anlatırdım da maalesef şu an işteyim.

Her neyse biraz karıştırırsan bulursun. Orada bir tane seçeneği değiştiriyosun seçim kutucuğundan, ses bomba gibi yükseliyor bir anda. Yalnız bilgisayarın kulaklığını tanıyıp tanımadığını kontrol et boşuna ayarlarını bozmuş olma. Eğer ses bölümünde kulaklığın görünüyorsa ve ses kısıksa dediklerimi dene. Bir büyük ihtimal aynı kulaklığı kullanıyoruz zaten aynı olaylardan oluyordur. Valorant oynarken ses derinden ve kısık geliyordu şimdi gayet iyi adam öksürse ben 5 köy öteden duyuyom. 😁

7+1 bir işe yaramıyor ben de büyük bir hevesle almıştım maalesef. Dandik bir şey yapmışlar sonuç hüsran 🥲

Son düzenleyen: Moderatör:
@ZAFER ABİ yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Program içindeki söylemiş olduğunuz seçeneği bulamadım. Müsait olunca yazarsanız sevinirim.

@ZAFER ABİ yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim program içindeki söylemiş olduğunuz seçeneği bulamadım müsait olunca yazarsanız sevinirim.

Sendeki programın ekran görüntüsünü yüklersen müsait zamanında ben de bakayım. Bendekiyle aynımı program. O şekilde daha sağlıklı bir şey yapmış oluruz inşallah.

Kardeşim bak bendeki böyle bir program. Aşağıya görsel koydum. Sendeki de böyleyse ya da buna benzer bir şeyse kulaklık gücü yazan yeri üstün olarak değiştirirsen bendeki böyle düzeldi.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    46,4 KB · Görüntüleme: 255
Hocam bu programın adı nedir?
+Realtek Audio Console.
Aşağıdaki görselde yazıyor ama bu programı tahminimce MSI anakartın driverini yüklerken yüklenmiştir.

Linkini atar mısın programın.

+Realtek Audio Console.
Aşağıdaki görselde yazıyor ama bu programı tahminimce MSI anakartın driverini yüklerken yüklenmiştir.
İnternette varsa bir araştır indir kardeşim ben internetten indirmedim anakartın driverinde kuruldu sanırsam.

Adsız1.png

Geri
Yukarı