HyperX Cloud 3 Wireless vs Razer BlackShark V2 Pro

Cloud 3 kötü olsaydı her şey sürücü değil derdim, ama Cloud 3 daha iyi.

Bu'da bende var aşırı rahat.
Kısa geçmek için sürücüyü direkt en belirgin fark olan sürücüyü yazdım.

Cloud 3 kötü olsaydı her şey sürücü değil derdim, ama Cloud 3 daha iyi.

Bu'da bende var aşırı rahat.
Mikrofonu ağzıma yaklaştırıp kullanmayı sevmiyorum. İçerideyken sesi nasıl?

Artics 9 neden Artics 7+'den ucuz?

Cloud 3 53 mm sürücüsü var, BlackShark V2 Pro 50 mm ile geliyor. Hangisini tercih edeyim?

Cloud III kullanmadım ancak BlackShark V2 Pro çok çok rahat bir kulaklık. Kendi fiyatına daha iyi kablosuz kulaklık yok. Yazılımı çok hoş. Ses kalitesinde hemen hemen aynı. Uzun vadeli kullanmadım ancak taktığımda farklı hissettiren bir ses yoktu Cloud'da. Kablosuz mu kablolu mu istiyorsunuz. Kablosuz olması önemli değilse BlackShark için fazladan para vermenize gerek yok Cloud III te gayet güzel.

Cloud III kullanmadım ancak BlackShark V2 Pro çok çok rahat bir kulaklık. Kendi fiyatına daha iyi kablosuz kulaklık yok. Yazılımı çok hoş. Ses kalitesinde hemen hemen aynı. Uzun vadeli kullanmadım ancak taktığımda farklı hissettiren bir ses yoktu Cloud'da. Kablosuz mu kablolu mu istiyorsunuz. Kablosuz olması önemli değilse BlackShark için fazladan para vermenize gerek yok Cloud III te gayet güzel.
Kablosuz istiyorum, mümkünse mikrofonu uzatmalı olmamalı. Aklım şu an Artics 9'a kaydı.

Kısa geçmek için sürücüyü direkt en belirgin fark olan sürücüyü yazdım.

Mikrofonu ağzıma yaklaştırıp kullanmayı sevmiyorum. İçerideyken sesi nasıl?

Artics 9 neden Artics 7+'den ucuz?

9 Xbox sürüm PC ile Bluetooth'la bağlanabilirsin ya da ayrı bir adaptör alacaksın Wireless o da pahalı diye duydum.

Kablosuz istiyorum, mümkünse mikrofonu uzatmalı olmamalı. Aklım şu an Artics 9'a kaydı.

Bu arada Cloud 3 çıkmamıştı, ben bunu aldığımda. Cloud 3 120 saat falandı sanırım şarj süresi, benimki 30 saat sanırım.

Razer'da mikrofon modüler olarak geliyor. Artics 9 doğrudan V2 Pro rakibi olarak geçiyor halk arasında.

Razer'da mikrofon modüler olarak geliyor. Artics 9 doğrudan V2 Pro rakibi olarak geçiyor halk arasında.

V2 Pro, Artics 9 rakibi olamaz. Bir kere Artics 9 çift cihaz desteği var.

Razer'da mikrofon modüler olarak geliyor.

Ayrıca SS fanboyu gibi görünüyorum farkındayım, ama SteelSeries'da içeri girmesi daha iyi. Cloud 2 kullandım çıkarıyorum mikrofonu koyuyorum bir yere geri al veya dikkatli koy falan uğraştırıcı.

9 Xbox sürüm PC ile Bluetooth'la bağlanabilirsin ya da ayrı bir adaptör alacaksın Wireless o da pahalı diye duydum.

Bu arada Cloud 3 çıkmamıştı, ben bunu aldığımda. Cloud 3 120 saat falandı sanırım şarj süresi, benimki 30 saat sanırım.
9 PC sürüm, 9X Xbox sürüm. 9'da USB Dongle çıkıyor. Cloud 3 mü alayım Artics 9 mu?

Geri
Yukarı