HyperX Cloud Alpha 678 ₺'ye alınır mı?

Hocam merhabalar. Yukarıda @methz hocam durumu çok iyi bir şekilde özetlemiş, birkaç ekleme yapmak isterim. Aslında jaklı ürünlerde ses kartlarının ne kadar önemli olduğunu konuşsak da emin olun (genellikle) 2013 ve sonrası çıkan ekran kartlarında ses yongaları çok da kötü değil. Yani ses kartı almazsanız önemli bir kaybınızın olacağını düşünmüyorum. Ben Cloud 2 kullanıyorum, jak ve USB arasında ufak farklar var. Mesela USB'den bağladığımda ses seviyesini yüzde yetmişin üzerine çektiğimde seste rahatsız edici patlamalar meydana geliyor. Aynı şekilde baslar da çok artıyor, kulağımı rahatsız ediyor. Fakat jakla bağladıktan sonra ses seviyesini yüzde doksana çekince anca bu durumları yaşıyorum, yine de buna benzer durumlar mevcut. İşte bu dediğim durumlar ,bildiğim kadarıyla, Alpha serilerinde mevcut değil. Aynı zamanda Alpha kulaklıklarda çift odalı tasarım var. Bu sayede baslar, mid ve tizlere karışmadan kullanıcıya yansıtılıyor. Cloud Alpha S'te bas arttırma, USB kablosu ve kumaş kılıflar dışında bir farklılık yok diye biliyorum. Alpha S, Alpha'nın set hali gibi bir şey bence. Her iki ürün de başarılı. Sizin için önemli midir bilemiyorum ama iki ürünün de kablosu değiştirilebiliyor. Bu çok iyi bir şey ve keşke Cloud 2'de olsaydı diyorum. Kısacası bu fiyatı verebilirim diyorsanız, beni uzun yıllar götürsün diyorsanız düşünmeden alın derim. Bu arada hocam, şayet Alpha S alacaksanız dikkatli olmanız lazım. İlla çözümü vardır ama birkaç yerde kısık ses problemi yaşayanlara rastlamıştım. Sanırım yazılım güncellemesiyle çözülebilen bir problem ama bilmekte fayda var.

Alpha S'i ne kadara aldınız acaba öğrenebilir miyim şu an çok pahalı olduğunu görüyorum 1000 TL üzeri.

Şu an Alpha s kullanıyorum yani tek kelimeyle müthiş hayatımda gördüğüm en iyi kulaklık desek yanlış olmaz oyunlar da müzikler de efsane ses veriyor ayrıca ses kartı da var, 7.1 özelliğini ben pek sevemedim orijinal bir ses vermiyor ama normal sesi de çok iyi bu arada kulaklığı ilk aldığım da ses kısıktı Firmware güncelleme yapınca düzeldi kısacası paranız varsa Alpha s alın kaçırmayın parasına değer.

Alpha ile alpha s arasında bu kadar fark varmı onu ben anlıyamadım herkes alpha s alıp geçin diyor ama fiyat farkı çok fazla arkadaşlar.

Şu an Alpha s kullanıyorum yani tek kelimeyle müthiş hayatımda gördüğüm en iyi kulaklık desek yanlış olmaz oyunlar da müzikler de efsane ses veriyor ayrıca ses kartı da var, 7.1 özelliğini ben pek sevemedim orijinal bir ses vermiyor ama normal sesi de çok iyi bu arada kulaklığı ilk aldığım da ses kısıktı Firmware güncelleme yapınca düzeldi kısacası paranız varsa Alpha s alın kaçırmayın parasına değer.
Kulaklığın firmware güncellemesi var mı? Benim kullandığım Cloud 2.

Arkadaşlar kulaklığı satın aldım 650₺‘ye bakalım umarım memnun kalırım desteğiniz için teşekkür ederim sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı