Hyperx Cloud Alpha Bilgisayardaki Sesler Karşıya Gidiyor

nanVic

Hectopat
Hyperx Cloud Alpha bir mikrofon kullanıyorum. Oyunumun sesi mikrofona gidiyor, arkadaşlarım Discord'da konuştuğunda eğer benim mikrofonum aktif ise onlar kendi sesini duyuyor, bir nevi yankı yapıyor. Bas konuş yaptığımda da aynı sorunu yaşıyorum ben konuşurken onlar da konuşursa yankı yapıyor oyunumun sesi sekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Cloud Alpha kullanıyorum. Bende eğer sesi çok yüksek değerlere çekip müzik dinlersem oluyordu aynı sorun. Giriş hassasiyetini manuel olarak belirlediğimde bir sıkıntı kalmadı.

Ben bir senedir uğraşıyorum çözüm bulamadım.
Mikrofonu mute e al elinle mikrofona vur yine ses algılıyor.
Mikrofon mute te iken bile sesler karşıya gidiyor eğer bas konuş aktif değilse.

Detaylı bir şekilde yazarsanız sevinirim. Anlamayanlar için daha iyi olur.
Tabi, işaretlediğim yeri kapattım ve böylece manuel olarak belirleyebildim. Alt tarafta sesin normalde, müzik dinlerken veya konuşurken nasıl geldiğine bakabilirsiniz. Yüksek sesli bir müzik açtım ve sesin nereye kadar yükseldiğine baktım. Ona göre biraz ilerisine yükselttim. Son olarak konuşarak da test ettim ve sadece konuşma sesim çizgiyi geçiyordu. Bu da arkadaki seslerin karşı tarafa gitmeyeceği anlamına geliyor.

Dosya Ekleri

• ses ayarları.png
    ses ayarları.png
    24,5 KB · Görüntüleme: 517
Tabi, işaretlediğim yeri kapattım ve böylece manuel olarak belirleyebildim. Alt tarafta sesin normalde, müzik dinlerken veya konuşurken nasıl geldiğine bakabilirsiniz. Yüksek sesli bir müzik açtım ve sesin nereye kadar yükseldiğine baktım. Ona göre biraz ilerisine yükselttim. Son olarak konuşarak da test ettim ve sadece konuşma sesim çizgiyi geçiyordu. Bu da arkadaki seslerin karşı tarafa gitmeyeceği anlamına geliyor.
Algılma ses ayarlarını ne kadar yaparsam yapayım yinede oyunun sesi gidiyor karşı tarafa

Herhangi bir çözüm bulabildin mi.
Hyperx Cloud Alpha bir mikrofon kullanıyorum. Oyunumun sesi mikrofona gidiyor, arkadaşlarım Discord'da konuştuğunda eğer benim mikrofonum aktif ise onlar kendi sesini duyuyor, bir nevi yankı yapıyor. Bas konuş yaptığımda da aynı sorunu yaşıyorum ben konuşurken onlar da konuşursa yankı yapıyor oyunumun sesi sekiyor.

Geri
Yukarı