HyperX Cloud Alpha için AMP önerisi

Game One da 50 Ω, besleme konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Tabi güzel bir DAC alıp, ses kalitenizi artırabilirsiniz.

Ayrıca HyperX USB AMP almanıza gerek olduğunu sanmıyorum. Önce AMP veya DAC almadan deneyin, tatmin ederse gereksiz masraf yapmanıza gerek kalmaz.

Game One da 50 Ω, besleme konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Tabi güzel bir DAC alıp, ses kalitenizi artırabilirsiniz.

Ayrıca HyperX USB AMP almanıza gerek olduğunu sanmıyorum. Önce AMP veya DAC almadan deneyin, tatmin ederse gereksiz masraf yapmanıza gerek kalmaz.
Peki Sennheiser Game One tarafında işler nasıl ? O kulaklıkta düzgün bir ses alabilir miyim ? Yoksa DAC ya da AMP almalı mıyım ?

Dostum bende de Creative'nin kulaklığından gelen USB ses kartı vardı, Game Zero ile denemiştim daha sonradan da şu an fiyatı 2000 TL olan GSX 1000 AMP ile denedim şöyle söyleyeyim tabi ki fark oluyor ama 2000 TL vereceğin kadar bir fark olmuyor o yüzden gönül rahatlığı ile DAC veya AMP sız da kullanabilirsin. Önce anakart ses kartını dene olmazsa G430'un yanında verilen ses kartı ile kullanırsın hangisi hoşuna giderse.

Dostum bende de Creative'nin kulaklığından gelen USB ses kartı vardı, Game Zero ile denemiştim daha sonradan da şu an fiyatı 2000 TL olan GSX 1000 AMP ile denedim şöyle söyleyeyim tabi ki fark oluyor ama 2000 TL vereceğin kadar bir fark olmuyor o yüzden gönül rahatlığı ile DAC veya AMP sız da kullanabilirsin. Önce anakart ses kartını dene olmazsa G430'un yanında verilen ses kartı ile kullanırsın hangisi hoşuna giderse.
Teşekkü ederim. Ha bir de game zero ile cloud alpha arasında dağlar kadar fark var mıdır ?

Valla dostum bass konusunda zero yetersiz geldi bana açıkcası, bass beklentin yoksa güzel kulaklık. Alpha ile arasında dağlar kadar da fark yoktur alphayı denemedim ama sanmam yani. Çoğu profesyonel oyuncu Cloud 2 kullanıyor dağlar kadar fark olsa kullanmazlardı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı