HyperX Cloud Alpha içindeki ses kartı yeterli mi?

Ben de çok merak ediyorum. Aynı durumdayım. Bu arada aldın mı kulaklığı dostum.
Ben de cloud alpha ile cloud 2 arasında kaldım bu ses kartı olayına gerek yoksa cloud alpha almak istiyorum

Merhaba B450M-A Pro Max anakartım var ve HyperX Cloud Alpha almak istiyorum, sizce içindeki ses kartı yeterli olur mu?
Hocam fazlasıyla yeterli olur, problem yaşarsanız bile ses kartı alma seçeneğiniz mevcut. Sıkıntı yok yani.
Ben de çok merak ediyorum. Aynı durumdayım. Bu arada aldın mı kulaklığı dostum.
Ben de cloud alpha ile cloud 2 arasında kaldım bu ses kartı olayına gerek yoksa cloud alpha almak istiyorum
Hocam merhabalar. Ben Cloud 2 kullanıyorum ancak Alpha almadığım için pişmanım. Alpha'nın ses profili daha iyi ve kablonun değiştirilebilmesi çok iyi bence. Siz ne yaptınız peki? Aldınız mı kulaklığı?

Hocam merhabalar. Ben Cloud 2 kullanıyorum ancak Alpha almadığım için pişmanım. Alpha'nın ses profili daha iyi ve kablonun değiştirilebilmesi çok iyi bence. Siz ne yaptınız peki? Aldınız mı kulaklığı?
Anakart iyi degilse Alpha'dan verim alınamaz. Anakartınız ne?

Merhaba B450M-A Pro Max anakartım var ve HyperX Cloud Alpha almak istiyorum, sizce içindeki ses kartı yeterli olur mu?
O anakartın ses kartından ve yazılımından yeteri kadar verim alamazsınız. USB kulaklıklara yönelmelisiniz.
USB kulaklıklarda önerilerim Logitech Pro X, Razer Blackshark V2, Hyperx Cloud Alpha S. Bunlardan yazılım olarak Pro X ve Blackshark V2 çok iyi.

Son düzenleme:
Anakart iyi degilse Alpha'dan verim alınamaz. Anakartınız ne?
Hocam hemen hemen herkesin ana kartında standart ses yongaları mevcut, kimsede özel DAC şeklinde ses yongaları yoktur diye düşünüyorum. Ana kartınız 2012 çıkışlı bile olsa seste çok büyük bir kaybınız olmayacaktır, en azından Alpha'yı bu şekilde deneyenler bu yorumu yapmakta.

Hocam hemen hemen herkesin ana kartında standart ses yongaları mevcut, kimsede özel DAC şeklinde ses yongaları yoktur diye düşünüyorum. Ana kartınız 2012 çıkışlı bile olsa seste çok büyük bir kaybınız olmayacaktır, en azından Alpha'yı bu şekilde deneyenler bu yorumu yapmakta.

Hocam kusura bakmayın konuyu açıyorum tekrardan ama bende ASUS TUF-B450M Plus Gaming var internette baktığımda
"Özel DTS® Custom ses: Stereo kulaklıklara pozisyonel ipuçları sunarak, rakiplerinize nokta atışı yapmanızı sağlar"
Bu özelliğini gördüm de Cloud Alpha'yı sizce besler mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı