Elektronik HyperX Cloud Alpha S 2197TL

xmert96x

Kilopat
Yer
Edirne/Uzunuköprü
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GIGABYTE AORUS 15P XD
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
HyperX Cloud Alpha S Gaming Kulaklık Blackout HX-HSCAS-BK/WW 2197TL

1697798120886.png

Son düzenleme:
Kulaklık arıyorum almak için. Ama fps oyunları çok oynamıyorum sadece valorant. Müzik çok dinliyorum. Bana uygun mu bu acaba? Bir de driver işlerini pek anlamıyorum geldiği gibi kullanmak istiyorum.

Şu kulaklığı Cloud 2 ses kartı ile kullanan arkadaşlarım 4 5 kat pahalı kulaklıklara eşdeğer ses aldıklarını söylüyolar. Fiyatı da çok iyi şu an.

Pardon rahatsız ediyorum. Bu ürün ses kartı ile mi geliyor ? Ekstra ses kartım yok. Ve driver gerekiyor mu? Driver ile uğraşmak istemiyorum.

Ses kartı ile geliyor dostum evet ama demek istediğim Cloud 2 ses kartı ile performansı muazzam oluyo. Driver'ı vardır ama gerek yok, tak çalıştır kullan, ben Cloud 2'yi öyle yapıyorum.

Şu kulaklığı Cloud 2 ses kartı ile kullanan arkadaşlarım 4 5 kat pahalı kulaklıklara eşdeğer ses aldıklarını söylüyolar. Fiyatı da çok iyi şu an.
Hikayeli oyun/müzik/film için aldım, şuanda Cloud 2 var, dediğin gibi ses kartıyla da deneyeceğim, yapabileceğim en iyi kombo olacak sanırım :)

Cloud Alpla'lar çok iyi. Baz model olan da çok iyi, bende de o var şu an. Alpha S ses konusunda daha iyi ama mikrofon konusunda Alpha'dan zayıf. Cloud 2'ye göre ses kasma dışında her konuda ikisi de daha iyi.
Ben de Cloud Alpha almıştım ve kesinlikle hem müzik konusunda hem de oyun konusunda mükemmel. Kullanıcı olarak da desteklerim yani.

Cloud Alpla'lar çok iyi. Baz model olan da çok iyi, bende de o var şu an. Alpha S ses konusunda daha iyi ama mikrofon konusunda Alpha'dan zayıf. Cloud 2'ye göre ses kasma dışında her konuda ikisi de daha iyi.
Ben de Cloud Alpha almıştım ve kesinlikle hem müzik konusunda hem de oyun konusunda mükemmel. Kullanıcı olarak da desteklerim yani.

Hocam kendi ses kartlarıyla ikisi kıyas edildiğinde Cloud 2 daha mı iyi Alpha S'e göre? Dün ben de sipariş ettim Alpha S'ten bir tane ve amacım Cloud 2'min ses kartıyla kullanmak. 4 tane kulaklık oldu artık almayacam valla yiter. :D Alpha S aylardır aklımdaydı ama pahalı geliyodu, 2200 TL'yi görünce yapıştırdım bitane.

Hikayeli oyun/müzik/film için aldım, şuanda Cloud 2 var, dediğin gibi ses kartıyla da deneyeceğim, yapabileceğim en iyi kombo olacak sanırım :)

Aynen hocam ben de öyle yapıcam gelsin de bi.

Geri
Yukarı