HyperX Cloud Alpha-s alınır mı?

tolga60

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar başlıkta görmüş olduğunuz kulaklığı almak istiyorum. Bu fiyata bu kulaklık hala alınır mı? Herkes çok memnun yine de sormak istedim.

Hocam HyperX kulaklıkları birkaç sene önce çıkmasına karşın halen revaçta olan kulaklıkları CS:GO gibi bir oyunda mesela çoğu kişi tarafından kullanılıyor bence alınır ama onun yerine Corsair Void Pro'ya da bakmanızı öneririm.

Merhaba arkadaşlar başlıkta görmüş olduğunuz kulaklığı almak istiyorum. Bu fiyata bu kulaklık hala alınır mı? Herkes çok memnun yine de sormak istedim.
Cloud 2 wireless ya da GSP300-350 öneririm. Özellikle GSP serisi deneyimlediğim kadarıyla o fiyat bandında kulaklıkların şahı sayılabilir.

Cloud 2 Wireless da düşünülebilir 200₺ kadar bütçe artarsa. Bu arada alınabilir.

Cloud 2 Wireless'ın ses yüksekliği Cloud 2'nin yaklaşık yüzde 80'i kadar. Direkt Cloud 2 derim ben.

Hocam HyperX kulaklıkları birkaç sene önce çıkmasına karşın halen revaçta olan kulaklıkları CS:GO gibi bir oyunda mesela çoğu kişi tarafından kullanılıyor bence alınır ama onun yerine Corsair Void Pro'ya da bakmanızı öneririm.

Corsair en çok dip ses sorunu çıkaran kulaklık.

Bence Cloud 2 al geç, fazlasıyla memnun kalırsın. İlla para harcamak istersen Hyperx'in bütçen doğrultusunda ses kartı olan bir modelini alabilirsin gözün kapalı. Ses kartı olmayanlar kötü demiyorum yanlış anlaşılmasın.
Cloud 2 Wireless da düşünülebilir 200₺ kadar bütçe artarsa. Bu arada alınabilir.

Neden Cloud 2 Wireless?

Cloud 2 Wireless'ın ses yüksekliği Cloud 2'nin yaklaşık yüzde 80'i kadar. Direkt Cloud 2 derim ben.

Corsair en çok dip ses sorunu çıkaran kulaklık.

Bence Cloud 2 al geç, fazlasıyla memnun kalırsın. İlla para harcamak istersen HyperX'in bütçen doğrultusunda ses kartı olan bir modelini alabilirsin gözün kapalı. Ses kartı olmayanlar kötü demiyorum yanlış anlaşılmasın.

Neden Cloud 2 Wireless?

Teşekkür ederim cevabınız için fakat bahsettiğim kulaklık zaten Cloud 2'den iyi bir kulaklık yani sizin dediğiniz gibi ses kartlı olan modellerinden.
Alınır ancak ses kartın nedir?

Maalesef artı olarak bir ses kartım yok anakartın kendi ses kartını kullanıyorum ama Cloud 2 Alpha-s de ses kartı zaten var diye biliyorum.

İnceleyeceğim tabii ki teşekkür ederim.

Corsair hakkında hiçbir fikrim yok ama inceleyeceğim teşekkür ederim.

Geri
Yukarı