HyperX Cloud Alpha s almayı düşünenlere tavsiye

bende xbox için almak istiyorum deneyen arkadaşlar önerirmisiniz

Hocam merhaba cloud alpha s aldım ama 7.1i açmazsam ses çok az geliyor. pubgde ayak seslerini iyi duyamıyorum. 25metre üstünde ses gelmiyor zaten sende böyle bir durum varmı?

Bu sorun herkeste var ben de dahil. Reddit üzerinde bir çok kişi yazıyor bu sorunu. Yazılım ile düzeltirler diye düşünüyorum.
Not : Alacak arkadaşlara öneririm. Ben kullanırken memnunum

Bu sorun herkeste var ben de dahil. Reddit üzerinde bir çok kişi yazıyor bu sorunu. Yazılım ile düzeltirler diye düşünüyorum.
Not : Alacak arkadaşlara öneririm. Ben kullanırken memnunum
İnsallah duzeltirler o kadar para verdik

Hocam şimdi bende Void Elite USB var ama dip ses sorunu var gibi böylr uğultumsu gibi bir şey iade edeceğim o yüzden HyperX'de böyle bir sorun olmaz değil mi kulaklık boşta iken %100 sessiz oluyor değil mi en ufak ses yoktur herhalde bana anlatır mısın biraz bu konu hakkında.

Az önce denedim. Tamamen sessizde iken bir şey duymuyorum. Diğer arkadaşlarda durum nedir bilemem tabii.

Boştayken tamamen sessiz evet.

Corsair Hs50 kullanmaktayim ve oyunlarda 7.1 deneyimini yasamak icin alpha s almayi dusunuyorum. Yukarda arkadaslarin yazdigi sorunlar çözüldü mü? Bir de halen öneriyor musunuz kulakligi?

Corsair Hs50 kullanmaktayim ve oyunlarda 7.1 deneyimini yasamak icin alpha s almayi dusunuyorum. Yukarda arkadaslarin yazdigi sorunlar çözüldü mü? Bir de halen öneriyor musunuz kulakligi?

Oyunlarda 7.1 berbat.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…