HyperX Cloud Alpha s almayı düşünenlere tavsiye

Hocam merhaba cloud alpha s aldım ama 7.1i açmazsam ses çok az geliyor. pubgde ayak seslerini iyi duyamıyorum. 25metre üstünde ses gelmiyor zaten sende böyle bir durum varmı?

Bu sorun herkeste var ben de dahil. Reddit üzerinde bir çok kişi yazıyor bu sorunu. Yazılım ile düzeltirler diye düşünüyorum.
Not : Alacak arkadaşlara öneririm. Ben kullanırken memnunum

Selam arkadaşlar, yaklaşık 1 haftadır bu kulaklığı kullanıyorum ve oyunlarda ses kasma en çok önem verdiğim şey ve tek kelime ile mükemmel diyebilirim. 7.1 anlamında da önceki kullandığım ve kronik sorunlu olan ve bence kimsenin almaması gereken Corsair Void Pro modeline göre çok daha iyi (dip ses sorunundan dolayı iade ettim). Ayrıca bass tiz ayarı da kulaklığın fiziksel tuşlarından yapılabiliyor olması ayrı güzel. Olumsuz olarak tek bir yanından bahsedebilirim o da 7.1 açıkken çalan müziği örneğin durduğunuzda 5 saniyelik bir tıslama sesi geliyor ardından kesiliyor. Bu da sanırım sürücülerin güçlü olmasından kaynaklanan bir durum, beni çok rahatsız eden bir durum değil açıkcası ama belirtmekte de fayda var.

Hocam şimdi bende Void Elite USB var ama dip ses sorunu var gibi böylr uğultumsu gibi bir şey iade edeceğim o yüzden HyperX'de böyle bir sorun olmaz değil mi kulaklık boşta iken %100 sessiz oluyor değil mi en ufak ses yoktur herhalde bana anlatır mısın biraz bu konu hakkında.

Hocam şimdi bende Void Elite USB var ama dip ses sorunu var gibi böylr uğultumsu gibi bir şey iade edeceğim o yüzden HyperX'de böyle bir sorun olmaz değil mi kulaklık boşta iken %100 sessiz oluyor değil mi en ufak ses yoktur herhalde bana anlatır mısın biraz bu konu hakkında.

Az önce denedim. Tamamen sessizde iken bir şey duymuyorum. Diğer arkadaşlarda durum nedir bilemem tabii.

Corsair Hs50 kullanmaktayim ve oyunlarda 7.1 deneyimini yasamak icin alpha s almayi dusunuyorum. Yukarda arkadaslarin yazdigi sorunlar çözüldü mü? Bir de halen öneriyor musunuz kulakligi?

Yeni konular

Geri
Yukarı