HyperX Cloud Alpha s düşük ses

Dariahlazatova

Decapat
Arkadaşlar, kulaklık yeni geldi ama sesi beklediğimden çok daha az neredeyse hiç yokmuş gibi. 7.1 açınca artıyor ama bu sefer de kalitesi bozuluyor. Çözümü nedir? Teşekkürler.

Realtek ses ayarlarında ekolayzıra gir, hepsini fulle.

Yorumlarını bir okusaydınız keşke. Amazon üzerinden. Ürünü almadan önce araştırma yapmak önemli.
Okudum okudum. Çok fazla olumlu yorum gördüm. Aralarda vardı tabi ki memnun olmayanlar ama böyle olacağını düşünemedim. :(
Realtek ses ayarlarında ekolayzıra gir, hepsini fulle.
Oraya nasıl gireceğim? Ses kartı ile kullanıyorum. Ekolayzır yapabileceğim bir yer yok sanırım.

Bende de internette böyle yorumlara çok denk geldim benim başıma gelmedi allahtan. Hyperx ngeuinty indirirsen sesin biraz arttığını söylüyorlar ayrıca anakarttaki usb yuvalarına bağlarsan da artabilir belki.

Bende de internette böyle yorumlara çok denk geldim benim başıma gelmedi allahtan. Hyperx ngeuinty indirirsen sesin biraz arttığını söylüyorlar ayrıca anakarttaki usb yuvalarına bağlarsan da artabilir belki.
İndirdim evet ama hiçbir şekilde fark olmadı. Diğer USB 3.0 girişlerini deniyorum. Olmazsa iade edeceğim. Beğenerek almıştım. Siz memnun musunuz? Verdiği performans nasıl tatmin ediyor mu sizi? Ses kasılıyor mu? Müzik performansı vs.

İndirdim evet ama hiçbir şekilde fark olmadı. Diğer USB 3.0 girişlerini deniyorum. Olmazsa iade edeceğim. Beğenerek almıştım. Siz memnun musunuz? Verdiği performans nasıl tatmin ediyor mu sizi? Ses kasılıyor mu? Müzik performansı vs.
Çok güzel ses kasılıyor. Müzik performansı bence oldukça güzel diğer kulaklıklarla duyamadığım bazı sesleri duydum bazı müziklerde. Ayrıca rahatlık konusunda çok fazla kulaklık denemedim fakat 6 7 saat aralıksız kullanıyorum hissetmiyorum bile ayrıca sürücüler kulağınıza değmesin diye içeriye çapraz yerleştirilmiş elinle yoklarsan görebilirsin.

Açıkçası ben çok beğendim çalıştırabilirseniz bence çok güzel kulaklık.

Söylemeyi unuttum bana da ilk geldiğinde sesler bir garip geliyordu. Kablonun kulaklığa giren kısmını bir kez daha ittirdim sonra düzeldi muhtemelen bakmışsındır ama bir hatırlatayım dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı