HyperX Cloud Alpha Stok Sorunu

utkuukurt

Kilopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Veteriner Hekim
Öncelikler herkese iyi forumlar. Başlıkta da belirttiğim üzere internet sitelerinde Cloud Alpha stok sorunu var. Çoğu sitede ne yazık ki stok bulunmuyor. Black Friday öncesi bu durum beni biraz ürkütüyor açıkcası. Black Friday'de almayı düşünüyorum bu kulaklığı fakat ne yazık ki şimdilik stoklarda bulunmuyor. Sizce Black Friday yaklaşırken stoklar güncellenir mi?
Takip ettiğiniz sitelerde mevcutsa link paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki sizce bu satıcı(lar)dan almak ne kadar mantıklı?
Bence alabilirsin sorun çıkmaz. Sonuçta Amazon'un iade politikasına uymak zorundalarmış.

[Amazon.com.tr Pazaryeri üzerinden satın alınan ürünler A'dan Z'ye Güvenli Alışveriş Garantisi kapsamındadır. Amazon, ödemenizi otomatik olarak satıcıya aktarır; bu sayede satıcıya asla doğrudan ödeme yapmanız gerekmez. A'dan Z'ye Güvenli Alışveriş Garantisi, satın almış olduğunuz ürünün teslimatını ve teslim alındığı andaki durumunu kapsar.]
Ama böyle bir yazı gördüm şüphelendirdi.
aksell Amazon üzerinde sergilenmesi için ürün ve para iadesi politikaları sunmadı. Bir ürün iadesi talebine bulunmak veya geçerli olabilecek politikalar hakkında bilgi edinmek için lütfen aksell ile irtibata geçin.
En iyisi Amazon tr' ye sorman olur.
+ 90 850 3902153

@8aykal , @Çılgın-Joe hocam gameekstra ve itopya'nın müşteri hizmetlerini aradım her iki şirkette tedarik ettikleri firmada ürünün bulunmadığını söyledi ve stokların ne zaman güncelleneceği hakkında bilgi veremediler. Sizce ne yapmalıyım?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı