HyperX Cloud Alpha vs HyperX Cloud 2

Alpha'nın 7.1 yok ki müzik film falan iyi, oyun idare eder, cloud 2 de 7.1 var oyun için iyi ama müzik için iyi değil karar senin.

Vergiler yuzunden amazonun da asagi kalir yani yok. fiyati 2 katina cikariyor neredeyse. 50 dolarlik urune 20 dolar kargo 20 dolar gumruk diyor maalesef. 300e cloud silver iyi fiyatti ben almadim da keske alsaydim diyorum. hayirli olsun

Size Türkiye ve Amazon fiyatını yazdım. Aynı şey mi? Amazon vergi dahil 95 dolar yaklaşık 550 lira yapıyor. İkinci el fiyatına Amazon garantili sıfır cihaz alınıyor.

Türkiyede en ucuz 940 lira. Eğer aşağı kalır yanı yok diyorsan aradaki yaklaşık 400 lirayı umarsamıyorsun demektir. Biz o fiyatlara bile Amazon'dan alma ihtimalimize bile sevinmemiz gerekiyor şu dönemde :)

Teşekkür ederim. Tekrar indirime girer inşallah herkes faydalanır. Darısı sizlerin başına.

Size Türkiye ve Amazon fiyatını yazdım. Aynı şey mi? Amazon vergi dahil 95 dolar yaklaşık 550 lira yapıyor. İkinci el fiyatına Amazon garantili sıfır cihaz alınıyor.

Türkiyede en ucuz 940 lira. Eğer aşağı kalır yanı yok diyorsan aradaki yaklaşık 400 lirayı umarsamıyorsun demektir. Biz o fiyatlara bile Amazon'dan alma ihtimalimize bile sevinmemiz gerekiyor şu dönemde :)

Teşekkür ederim. Tekrar indirime girer inşallah herkes faydalanır. Darısı sizlerin başına.

Ben philips icin dememistim genel olarak oyle ama obur baktigim kulakliklarda. philips ayri bir kazikmis burada

Tabiki de Cloud II, şuan Cloud Alpha ile fiyatları yakınken.

Anladım hatlar karıştı o zaman :) 50 dolarlık ürüne deyince bahsettiğim kulaklık olarak algıladım. Siz hangi kulaklığa bakmıştınız?

Ben de mh 751 ya da dengi o fiyat araliklarinda bakiyorum da dedigim gibi fiyat kadar vergi geliyor neredeyse. Ucuz bir urun almayi da cok tesvik etmiyor yuksek kargo parasi. 50-60 dolarlik kulakliklar zaten burada da normal sartlarda 450-600 lira arasi hele indirim varken.

Ben de mh 751 ya da dengi o fiyat araliklarinda bakiyorum da dedigim gibi fiyat kadar vergi geliyor neredeyse. Ucuz bir urun almayi da cok tesvik etmiyor yuksek kargo parasi. 50-60 dolarlik kulakliklar zaten burada da normal sartlarda 450-600 lira arasi hele indirim varken.

Doğru, bazı ürünlerin Amazon'dan daha ucuz olduğunu da gördüm. Üründen ürüne değişiyor. Bu neye göre belirleniyor orasını bilemiyorum.

"Oyuncu kulaklıklığı" istiyorsanız yerinizde olsam ya alpha ya da MH751 alırım. Eğer "oyuncu" olmasına gerek yok sesi iyi olsun diyorsanız:
SHP9500S + vmoda boom
ya da daha fazla paranız var ise
DT990/880 + modmic uni + Fioo E10K alabilirsiniz.

Hazır indirim yakalamışken 300 liraya Cloud Silver aldım geçtim valla. Oyunlarda bana fazlasıyla yeteceğini düşünüyorum. Cloud 2 ile aynı diyorlar zaten sadece ses kartı yok. Ama anakartımın ALC892 ses yongası iyi iş çıkarttı doğrusu. Ses seviyesi gayet güzel geliyor.

Ancak aklım SHP9500 ve v moda boom da kaldı :) Artık ilerde kısmet olur belki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı