HyperX Cloud Core + 7.1 vs. Razer BlackShark V2 X

KrmKhrmn

Centipat
Daha fazla  
Bu iki kulaklıktan hangisini almalıyım? Rahat olacak uzun süre kullanmama rağmen kulağımı acıtmayacak ve mikrofonu iyi olacak sizce hangisini almalıyım?

Bu iki kulaklıktan hangisini almalıyım? Rahat olacak uzun süre kullanmama rağmen kulağımı acıtmayacak ve mikrofonu iyi olacak sizce hangisini almalıyım?

Cloud Core. Almıştım fakat laptopumun ses kartı kötü olduğundan iade ettim fakat rahat kulaklık mikrofonu vs güzel.

Kulaklığın kendinden dolayı değil ama +7.1 faktöründen dolayı kesinlikle HyperX Cloud Core + 7.1.

Yoksa tekil olarak Razer Blackshark V2 derdim.

Kulaklığın kendinden dolayı değil ama +7.1 faktöründen dolayı kesinlikle HyperX Cloud Core + 7.1.

Yoksa tekil olarak Razer BlackShark V2 derdim.

7.1 yazmalarına rağmen ses kartı çıkmıyor hocam, yeni versiyonunda DTS headphones: X üyeliği çıkıyor 2 yıllık. Razer'da da aynı şekilde kodla aktifleştiriliyor 7.1 ama USB'lerdeki gibi değil.

Ben de ses kartı beklentisi ile aldım çünkü benim PC'nin jak girişinde sorun var fakat ses kartı çıkmadı. İade talebini oluşturdum. Eğer ses kartı için alıyorsanız almayın.

Ben de ses kartı beklentisi ile aldım çünkü benim PC'nin jak girişinde sorun var fakat ses kartı çıkmadı. İade talebini oluşturdum. Eğer ses kartı için alıyorsanız almayın.

2 hafta bekledim hocam ben de gelmesi ve iadesi için, Prime dayden dolayı 1 hafta falan sürdü para iadesi de 1 hafta sürdü yaklaşık. Üstüne para koyup Arctis Nova 3 aldım bekliyorum.

En son Cloud 2 1999 liraya vardı, alabiliyorsanız onu alın ses kartı istiyorsanız. Ama 7.1 performansı biraz kötü diye biliyorum.

2 hafta bekledim hocam ben de gelmesi ve iadesi için, Prime dayden dolayı 1 hafta falan sürdü para iadesi de 1 hafta sürdü yaklaşık. Üstüne para koyup Arctis Nova 3 aldım bekliyorum.

En son Cloud 2 1999 liraya vardı, alabiliyorsanız onu alın ses kartı istiyorsanız. Ama 7.1 performansı biraz kötü diye biliyorum.
Tavsiyeniz için sağolun hocam. Ben de dün onu aldım. Bir günde geldi. Test ettiğime göre evet 7.1 kalitesi o kadar iyi değil fakat ben daha öncesinden Rampage kullandığım için ne kullansam iyi gelecektir.

Tavsiyeniz için sağ olun hocam. Ben de dün onu aldım. Bir günde geldi. Test ettiğime göre evet 7.1 kalitesi o kadar iyi değil fakat ben daha öncesinden Rampage kullandığım için ne kullansam iyi gelecektir.

Ben de Drop Plus kullanıyorum 3-4 yıldır, o yüzden HyperX'e yatkındım tasarım benzerliğinden dolayı ama Arctis Nova 3'ü aldıktan sonra Cloud 2 bir anda düştü iade de etmekle uğraşmadım.

Tavsiyeniz için sağolun hocam. Ben de dün onu aldım. Bir günde geldi. Test ettiğime göre evet 7.1 kalitesi o kadar iyi değil fakat ben daha öncesinden Rampage kullandığım için ne kullansam iyi gelecektir.

hyperx mi almalıyım

Geri
Yukarı