HyperX Cloud Core alınır mı?

Bütçe
1100 1500

fatihyuce0

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba.
Kulaklık bakıyorum genelde FPS oyunları için HyperX kalitesinden faydalanmak istiyorum şu an indirimde 1100TL. Sizce HyperX Cloud Core alınır mı? Alınmaz ise bu fiyat bandında hangi kulaklığı tercih etmeliyim.
Not: HyperX Cloud Core kulaklığının yeni versiyonlarında ses kartsız hali geliyor.

Alınır. HyperX kalitesini hissettiriyor her kulaklığında. Amazon'dan alında iade etmek isterseniz sorun yaşamazsanız.

Amazon.com.tr

Amazon'dan taksitle aldığımda iade ettiğimde kartımın limitini taksitle mi iade edilmiş oluyor?
Bir de dediğim gibi ses kartı gelmiyor ve 7.1 desteklemiyor sorun olur mu benim için bu.

Amazon'dan taksitle aldığımda iade ettiğimde kartımın limitini taksitle mi iade edilmiş oluyor?
Bir de dediğim gibi ses kartı gelmiyor ve 7.1 desteklemiyor sorun olur mu benim için bu.

Yok hocam sorun olmaz. Bu fiyat bazında alınabilecek bir ürün. Evet taksitle iade eder kartınıza.

Merhaba.
Kulaklık bakıyorum genelde FPS oyunları için HyperX kalitesinden faydalanmak istiyorum şu an indirimde 1100TL. Sizce HyperX Cloud Core alınır mı? Alınmaz ise bu fiyat bandında hangi kulaklığı tercih etmeliyim.
Not: HyperX Cloud Core kulaklığının yeni versiyonlarında ses kartsız hali geliyor.

2 gündür kullanıyorum kulaklık bana güzel geldi 2 3 yil uzecegini düşünmüyorum.

Eğer bahsettiğiniz ürün:

Bu ise 7.1 var diye yazılmış ayrıca resimlerindeki kutuda 7.1 kartı görünüyor.

Linkteki ürünün kutusunda ses kartı vs var görünüyor çünkü ürün model sipariş seçeneklerinde birçok seçenekler var ve haliyle ona göre fiyat artıyor.
En son yeni yorumlarda ise ses kartı olmadığı yazıyor bence doğru 1.169,00TL ye ses kartlı zor artık.

aaa.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı