HyperX Cloud Core alınır mı?

Bütçe
1000-1400TL
O fiyata her türlü alınır.
Evet ama sorun şu ki, daha yeni ekran kartı aldım. Papara'da yok mecbur ailemin sanal kartla alacağım. Onlarla da hiç konuşmadım ve 1-2 güne ikna olmayacaklar muhtemelen. Zaten sınavlar yaklaşıyor. %40 Stok bitmiş bile. Bizim hayaller suya düştü muhtemelen. Siz ne diyorsunuz bu konuya?

Evet ama sorun şu ki, daha yeni ekran kartı aldım. Papara'da yok mecbur ailemin sanal kartla alacağım. Onlarla da hiç konuşmadım ve 1-2 güne ikna olmayacaklar muhtemelen. Zaten sınavlar yaklaşıyor. %40 stok bitmiş bile. Bizim hayaller suya düştü muhtemelen. Siz ne diyorsunuz bu konuya?

Yalvarın, bir şey yapın alın. Kapanın ayaklarına.

Yalvarın, bir şey yapın alın. Kapanın ayaklarına.
Pff, bu arada iade kulaklıklarda oluyor mu? Açıldığında olmuyor diye biliyorum bendede jack girişi sorunlu biraz. B450M S2H var.
Ayriyeten ben eskiden maillerim ile prime deneme üyeliği açıp aboneliği iptal etmiştim. Şimdi tekrar yapabiliyormuyum onu?
1710786237707.png

Bu ekran çıkıyor Prime'ı dene diyince.

Pff, bu arada iade kulaklıklarda oluyor mu? Açıldığında olmuyor diye biliyorum bende de jack girişi sorunlu biraz. B450M S2H var.
Ayrıyeten ben eskiden maillerim ile Prime deneme üyeliği açıp aboneliği iptal etmiştim. Şimdi tekrar yapabiliyor muyum onu?
Eki Görüntüle 2144351

Bu ekran çıkıyor Prime'ı dene deyince.

Oluyor, iade de oluyor. Ben DTS kodunu kazıyıp kullanmama rağmen iade kabul etti Amazon. Başka firma eder mi bilmem.

Pff, bu arada iade kulaklıklarda oluyor mu? Açıldığında olmuyor diye biliyorum bende de jack girişi sorunlu biraz. B450M S2H var.
Ayrıyeten ben eskiden maillerim ile Prime deneme üyeliği açıp aboneliği iptal etmiştim. Şimdi tekrar yapabiliyor muyum onu?
Eki Görüntüle 2144351

Bu ekran çıkıyor Prime'ı dene deyince.

30 günlük deneme süreci var. Ardından aylık 40 TL olarak keser.

Geri
Yukarı