HyperX Cloud Core DTS özelliği nasıl açılır?

Negaa

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar HyperX Cloud Core Wireless kulaklığım bugün geldi, önce kasanın önündeki USB'ye takıp bağladım cihazı fakat ses berbattı, sonradan anakart üzerine taktım direkt ve ses bir hayli güzelleşti fakat şimdi de DTS özellğini açamıyorum, yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• 1662472426487.png
    1662472426487.png
    113,8 KB · Görüntüleme: 492
  • 1662472448776.png
    1662472448776.png
    210,8 KB · Görüntüleme: 467
Sağ alttaki hoparlör ikonuna sağ tıklayın. Uzamsal ses sekmesi altında DTS:X seçtiğinizde Microsoft Store'dan indirebilirsiniz.

Kulaklık takılıyken Uzamsal Ses'te Windows Sonic seçip daha sonra tekrar DTS'i seçmeyi dener misiniz? Eğer seçmenize izin vermiyorsa ses sürücülerinizi kaldırıp yeniden yüklemenizi öneririm.

Kulaklık takılıyken Uzamsal Ses'te Windows Sonic seçip daha sonra tekrar DTS'i seçmeyi dener misiniz? Eğer seçmenize izin vermiyorsa ses sürücülerinizi kaldırıp yeniden yüklemenizi öneririm.
DTS uygulamasını silip tekrar kuruyorum, ses driverlerini de güncelleştiriyorum windows update üzerinden şu an

Olmazsa program ekle/kaldır üzerinden ses sürücülerinizi kaldırıp bilgisayarınızı yeniden başlatın. Kendisi otomatik tekrar yükleyecektir, ben ses sorunlarımın çoğunu bu şekilde çözdüm.

Olmazsa program ekle/kaldır üzerinden ses sürücülerinizi kaldırıp bilgisayarınızı yeniden başlatın. Kendisi otomatik tekrar yükleyecektir, ben ses sorunlarımın çoğunu bu şekilde çözdüm.
Güncellemeleri yapınca olmadı şimdi dediğini yapıcam

Dediğinizi yaptım olmuyor hocam

Ön USB'ye taktığımda herhangi bir sıkıntı olmuyor tekrar açabiliyorum hocam ama orda da ses berbat @Zymnax

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar Cloud core wireless (dts) bugun elime ulaştı. Medusa dan bu kulaklığa geçtim fakat çok garip hissettiriyor. Öncelikle mikrofonu medusaya göre boğuk ve daha fazla dış ses algılıyor discordda arkadaşlarıma test ettirdim. 2. problem ise oyun sesleri boğuk gibi dts i açtığım için mi öyle nasıl kullanmalıyım ya da bilmem gereken onemli ayar var mı valorant ve cs oynuyorum geri kalan oyunlarda cok onemlı degil sesler acıkcası yardımcı olursanız cok mutlu olurum iade edeceğim yoksa.

Ben henüz mikrofonunu test edemedim, ama yeterli deniliyor. Ses konusunda da ilk başta bana da boğuk geldi USB girişini değiştirdiğimde boğukluk biraz daha düzeldi fakat hala öyle geliyor ama ben kulakiçi kulaklık kullanıyordum ve temiz sese alışmışım sanırım bu bass a yüklendiği için böyle geliyor olabilir, henüz uzun süreli kullanabilcek vaktim olmadı ama alışabilirsem kullanmaya devam edicem alışamazsam iade edicem. DTS kapalı oynamanızı öneririm

Geri
Yukarı