HyperX Cloud Core Müzik performansı nasıldır?

Alalı 2.5 hafta civarı oldu. Oyun performansı da müzik performansı da mükemmel. O fiyata alacağın en iyi kulaklık şüphen olmasın.
Çok teşekkürler zaten almayı düşünüyordum müzik performansını merak etmiştim bass falan iyimi ?

Evet kullandım. Hem oyun hem de müzik için bu markadan şaşmayın derim. Ancak bütçeniz varsa şiddetle Cloud 2 almanızı öneririm. İkisini de kullandım.
Malesef bütçem yok ya Cloud 2 çok pahalı. Cloud Core beni idare eder.

Evet kullandım. Hem oyun hem de müzik için bu markadan şaşmayın derim. Ancak bütçeniz varsa şiddetle Cloud 2 almanızı öneririm. İkisini de kullandım.
Cloud Core Cloud 2'ye göre çok daha F/P ürünü. Yanında verilen uçakta kullanma şeysi, cart curt gereksiz kablolar haricinde pratikte işe yarayacak tek artısı var. O da yanında verilen ses kartı. O da işini pek iyi yapmıyor zaten.

Çok teşekkürler zaten almayı düşünüyordum müzik performansını merak etmiştim bass falan iyimi ?
Müzik performansı gayet iyi ve Bass performansını şöyle anlatayım ben size, Pewdiepie ''P'' derken bile Bass'ı hissediyorsun çok rahat. Şuan linkini attığım şarkıyı dinliyorum ve şarkı Bass'dan geçilmiyor :D Şuanki kulaklığınızla dinleyin, doğru düzgün bass yakalamayazsınız herhalde :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı