HyperX Cloud Core VS Razer BlackShark V2X

SEL0CAN

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bu iki üründen hangisi daha iyidir? Her ağızdan farklı ses çıkıyor.
BlackShark V2 X kuponlarla 1400 bandına geliyor. Cloud Core Amazon'da 1200 TL. Hangisini tercih etmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Amazon.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de MSI GM50 HyperX Cloud Alpha S var. HyperX'i daha çok kullanıyorum ve memnunum. 7+1 sesi çok etkiliyor bir de kesinlikle tavsiye ederim. Daha önceden Bloody Rampage vb gibi markalarda kullandım. 5'ten fazla kulaklık denedim ama Razer denemedim.

Arkadaşlar, bu iki üründen hangisi daha iyidir? Her ağızdan farklı ses çıkıyor.
BlackShark V2 X kuponlarla 1400 bandına geliyor. Cloud Core Amazon'da 1200 TL. Hangisini tercih etmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Amazon.com.tr

Bende bu ikisi arasında kaldım. V2X öneriyorlar bu arada burada daha ucuz ve daha güvenilir.

Cloud 2 ve Cloud Core arasındaki en büyük ve tek fark Core'nin biraz daha küçük olmasıdır 1 kademe olarak düşünebilirsin bu oranı bir sıkıntı çıkarmaz oda. Onun dışında Core veya Cloud 2 haricinde Hi-Fi ses desteği sunan başka bir kulaklık yok Cloud 2 mi satıp tekrar sıfır almak istediğimde ise daha yeni sattım yine Cloud 2 aldım Amazon'dan ses düzeylerinde hiçbir değişim yok aynı mükemmellikte devam ediyor HS 80 özellikle berbat Corsair HS serisi kulaklık kullandım bundan daha önce de HS 50 cidden berbat ötesiydi Void Elite alınır ama kulaklığın kafaya oturma olayı yok daha çok askıda kalıyor gibi v2X tercih edilebilir ama Core ile aynı fiayatta ise asla alınmaz ohm değerleri 2X daha iyi Core'nin natural ses konusunda şu an Cloud 2 veya Core'nin yanına yaklaşa bilen yok aynı şekilde tizleri onun kadar iyi alabilen de yok

Cloud 2 ve Cloud Core arasındaki en büyük ve tek fark Core'nin biraz daha küçük olmasıdır 1 kademe olarak düşünebilirsin bu oranı bir sıkıntı çıkarmaz oda. Onun dışında Core veya Cloud 2 haricinde Hi-Fi ses desteği sunan başka bir kulaklık yok Cloud 2 mi satıp tekrar sıfır almak istediğimde ise daha yeni sattım yine Cloud 2 aldım Amazon'dan ses düzeylerinde hiçbir değişim yok aynı mükemmellikte devam ediyor HS 80 özellikle berbat Corsair HS serisi kulaklık kullandım bundan daha önce de HS 50 cidden berbat ötesiydi Void Elite alınır ama kulaklığın kafaya oturma olayı yok daha çok askıda kalıyor gibi v2X tercih edilebilir ama Core ile aynı fiayatta ise asla alınmaz ohm değerleri 2X daha iyi Core'nin natural ses konusunda şu an Cloud 2 veya Core'nin yanına yaklaşa bilen yok aynı şekilde tizleri onun kadar iyi alabilen de yok
Daha da kafam karışmaya başladı biri Blackshark diyor biri Cloud Core diyor. Hangisini alsam karar veremedim.

Cloud 2 ve Cloud Core arasındaki en büyük ve tek fark Core'nin biraz daha küçük olmasıdır 1 kademe olarak düşünebilirsin bu oranı bir sıkıntı çıkarmaz oda. Onun dışında Core veya Cloud 2 haricinde Hi-Fi ses desteği sunan başka bir kulaklık yok Cloud 2 mi satıp tekrar sıfır almak istediğimde ise daha yeni sattım yine Cloud 2 aldım Amazon'dan ses düzeylerinde hiçbir değişim yok aynı mükemmellikte devam ediyor HS 80 özellikle berbat Corsair HS serisi kulaklık kullandım bundan daha önce de HS 50 cidden berbat ötesiydi Void Elite alınır ama kulaklığın kafaya oturma olayı yok daha çok askıda kalıyor gibi v2X tercih edilebilir ama Core ile aynı fiayatta ise asla alınmaz ohm değerleri 2X daha iyi Core'nin natural ses konusunda şu an Cloud 2 veya Core'nin yanına yaklaşa bilen yok aynı şekilde tizleri onun kadar iyi alabilen de yok.

Hocam cidden benim de kafam karıştı iyice. Her ağızdan farklı ses çıkıyor.

Müzik dinleyecekseniz Cloud Core tercih edin derim, iki ürünü de kullandım ses kaliteleri neredeyse aynı fakat V2 X çok daha rahat.

Geri
Yukarı