HyperX Cloud Core vs SteelSeries Arctis Nova 1

Valancehocam

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Ortalama bütçem ikisinin fiyat bandı aralığında. Maksimum 1700-1800'lere çıkabilirim. Sizce hangisini almalıyım?

Ortalama bütçem ikisinin fiyat bandı aralığında. Maksimum 1700-1800'lere çıkabilirim. Sizce hangisini almalıyım?
ikiside baya iyi ama benim tercihim steelseries olurdu hem yapisi ses kalitesi derken hyperX'den daha onde gibi cloud 2 olsa tam tersini dusunebilirdim. Nova 1 o fiyatta en iyisi zaten.

İkisi de bayağı iyi ama benim tercihim SteelSeries olurdu hem yapisi ses kalitesi derken HyperX'den daha onde gibi Cloud 2 olsa tam tersini dusunebilirdim. Nova 1 o fiyatta en iyisi zaten.

Kafamı karıştıran tek şey aslında uzlamsal ses olması 7.1 olmadığı için bir şüphe ediyorum lakin HyperX'te DTS X steelseriestede sonar altyapısı oldugı için karar vermekte zorluk çekiyorum.

Kafamı karıştıran tek şey aslında uzlamsal ses olması 7.1 olmadığı için bir şüphe ediyorum lakin HyperX'te DTS X steelseriestede sonar altyapısı oldugı için karar vermekte zorluk çekiyorum.

Rempıç kulaklıklarda7.1 ama kalitesi ortada mağazalarda deneyip alabilirsin Teknosa'da olması gerek HyperX MediaMarkt'a.

Yeni konular

Geri
Yukarı