HyperX Cloud Core Wireless vs Razer Barracuda X

Razer Barracuda X in 2022 ve 2021 modeli varmış arasında ne kadar fark var fiyat farkına değer mi? Benim gördüğüm bir Bluetooth farkı var.

@311989 1 haftalık bir deneyimde oynadığın oyunlarda veya başka birşeyde eksiklik hissettinizmi ses kasmalarda sorun oldu mu sanırım bende bu kulaklıktan alacağım.

Mikrofon olarak kesinlikle kötü. Ancak ses kasmada vs sorun yaşamadım. Adamın nerden geldiğini net bir şekilde duyabiliyorum. Onun dışında yazılımının olmaması gerçekten kötüymüş onu anladım. Bu fiyat bandında alabileceğiniz bir kulaklık, sıkıntı yaşamazsınız.

Zaten yazılım olmamasına alışığım Rampage furyx Wireless modelinden geçeceğim ilk çıktığında almıştım onu Wireless kullanırken yazılım yüklenmiyor mikrofonu çok mu kötü benim şu anki kulaklığımdan daha mı kötüdür acaba.

Zaten yazılım olmamasına alışığım Rampage furyx Wireless modelinden geçeceğim ilk çıktığında almıştım onu Wireless kullanırken yazılım yüklenmiyor mikrofonu çok mu kötü benim şu anki kulaklığımdan daha mı kötüdür acaba.

Az önce kullandığınız kulaklığın videosunu izledim ve evet kesinlikle daha kötü bir mikrofona sahip. Zaten bu konu da iddiaları yok. Tanıtım videolarını izlerseniz anlarsınız zaten nasıl bir kaliteye sahip olduğunu :D Benim arkadaşlarımın yorumlarına göre 2010 yılında internet kafelerde kullanılan mikrofon kalitesine eş değermiş. Discord bırakmak serbest ise discordunuzu atın bir konuşalım Discord üzerinden.

Az önce kullandığınız kulaklığın videosunu izledim ve evet kesinlikle daha kötü bir mikrofona sahip. Zaten bu konu da iddiaları yok. Tanıtım videolarını izlerseniz anlarsınız zaten nasıl bir kaliteye sahip olduğunu :D benim arkadaşlarımın yorumlarına göre 2010 yılında internet kafelerde kullanılan mikrofon kalitesine eş değermiş. Discord bırakmak serbest ise discordunuzu atın bir konuşalım Discord üzerinden.
Yabancı bir kanalda karşılaştırmasını çekmişler Cloud 2 Wireless'la mikrofon kötü değil gibi geldi bana.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yabancı bir kanalda karşılaştırmasını çekmişler Cloud 2 Wireless'la mikrofon kötü değil gibi geldi bana.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim de arkadaşlarım baya bi dalga geçti :D

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı