HyperX Cloud Core'u ses kartıyla 7.1 yapma

Darthlon

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 8 aydır Cloud Core kullanıyorum, kulaklığı cidden çok severek kullanıyorum. Rahatlığı, ses kalitesi vs. Lakin 7.1 özelliği yok diye Cloud 2'ye terfi etmeyi düşünüyorum ama araştırmalarıma göre kulaklıkların hepsi aynı. Aralarındaki fark kutu içeriği diye biliyorum. Cloud 2'nin 7.1 ses özelliği de kutu içeriğindeki ses kartıyla geliyor diye biliyorum. Şimdi ben bir yerden aynı ses kartını bulsam veya başka bir uygun fiyatlı ses kartıyla bu kulaklığı 7.1 yapabilir miyim?

@Barış Tolon fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarı ile bunu yapamazsınız. Çünkü kulaklığın buna desteği yok. Yanlış biliyor olabilirim ama öyle olduğunu sanmıyorum. Lakin 7.1 özelliği çok önemli değil bence. Eğer çok fazla rekabetçi oyunlar oynamıyorsanız ve işiniz gerçekten o kulaklığın 7.1 olması ile çözülecekse alınır. Ki dediğim senaryo ihtimali baya zor olan bir senaryo. :)

Bildiğim kadarı ile bunu yapamazsınız. Çünkü kulaklığın buna desteği yok. Yanlış biliyor olabilirim ama öyle olduğunu sanmıyorum. Lakin 7.1 özelliği çok önemli değil bence. Eğer çok fazla rekabetçi oyunlar oynamıyorsanız ve işiniz gerçekten o kulaklığın 7.1 olması ile çözülecekse alınır. Ki dediğim senaryo ihtimali baya zor olan bir senaryo. :)
Rekabetçi oyunlar oynuyorum ama dediğiniz gibi 7.1 çok önemli değil diyenler var ayrıca Cloud 2' nin 7.1' ine kötü diyorlar. Şimdilik devam o zaman.:)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı