HyperX Cloud EarBuds Alınır Mı?

Bütçe
400TL

EQUARIA

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisliği
ALC887 ses kartım ve HyperX QuadCast mikrofonum var. Kulaküstü kulaklık kullanamıyorum ve mikrofonum olduğundan kaliteli mikrofona ihtiyacım yok. Birkaç yayıncıda gördüm bu kulaklığı ve merak ettim. Çoğu site de en f/p ürün olarak göstermiş. EarBuds gibi silikonları düz olanlar hariç CX300S, C100SI vs. Yamuk silikonlu kulaklık kullanamıyorum. Kulağımın içinde sesleri azalıyor gibi oluyor. Ben de tam EarPods alacaktım ama bunu gördüm. Sizce alınır mı?

Hocam HyperX'in kulaklıkları iyi bence alın ses kaliteside iyi
ALC887 ses kartım ve HyperX QuadCast mikrofonum var. Kulak üstü kulaklık kullanamıyorum ve mikrofonum olduğundan kaliteli mikrofona ihtiyacım yok. Birkaç yayıncıda gördüm bu kulaklığı ve merak ettim. Çoğu site de en F/P ürün olarak göstermiş. Earbuds gibi silikonları düz olanlar hariç CX300S, C100SI vs. Yamuk silikonlu kulaklık kullanamıyorum. Kulağımın içinde sesleri azalıyor gibi oluyor. Ben de tam EarPods alacaktım ama bunu gördüm. Sizce alınır mı?

Hocam ya da Razer hammerhead true Wireless alın derim
Bu linke tıklayarak bakabilirsiniz: https://www.hepsiburada.com/razer-h...s-kulaklik-rz12-02970100-r3g1-pm-HB00000QTPUD

Son düzenleme:
Teşekkürler oyun oynamak için kablolu bir kulaklık arıyorum. Attığınız kulaklığın tasarımı kulağıma uymuyor. Düz tasarımlı bir şeyler lazım bana.

Tamam hocam
Teşekkürler oyun oynamak için kablolu bir kulaklık arıyorum. Attığınız kulaklığın tasarımı kulağıma uymuyor. Düz tasarımlı bir şeyler lazım bana.

Hocam siz bana 100 TL'lik oyuncu mousu önerir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı