HyperX Cloud Earbuds alınır mı?

Berk18

Kilopat
Daha fazla  
Özellikle FPS oyuncularının çoğunda HyperX Cloud 2 görüyorum, Earbuds ile farkları nelerdir? Kulak içi olması benim için daha iyi, oyunlarda ses olarak memnun kalır mıyız? Tecrübeli arkadaşlar önerilerini paylaşırsa sevinirim.

4 yıl Cloud 2, 1 yıldan fazla da Cloud Earbuds kullandım ve full fps oyunu oynayan birisiyim. Cloud 2 performansı beklemeyin onu söyleyeyim önce. Ancak CS:GO, Valorant, Bloodhunt oyunlarında uzun süre Earbuds kullandım ve ses kasma konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım.

4 yıl Cloud 2, 1 yıldan fazla da Cloud Earbuds kullandım ve full fps oyunu oynayan birisiyim. Cloud 2 performansı beklemeyin onu söyleyeyim önce. Ancak CS:GO, Valorant, Bloodhunt oyunlarında uzun süre Earbuds kullandım ve ses kasma konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Blackshark V2 X kulaklığı hakkında düşünceniz nedir

Kulak içinden daha iyi olur tabii ama kullanmadım ses kalitesi hakkında net bilgi sahibi değilim.

Almak istediğim şüphesiz Cloud2 ama fiyat farkı var :) bütçeyi artırmak için biraz beklemek gerekecek. Ama Blackshark'da çok güzel gözüküyor incelemeleride öyle.

Almak istediğim şüphesiz Cloud2 ama fiyat farkı var :) bütçeyi artırmak için biraz beklemek gerekecek. Ama Blackshark'da çok güzel gözüküyor incelemeleride öyle.

500-600 TL fiyat bandında V2 X modeli tercih ediliyor genelde. O fiyat bandında iyi bir tercih olabilir ancak ben onun üst modeli olan Blackshark V2 kullandım ve hiç memnun kalmayıp iade ettim. Size tavsiyem inceleme videolarını izleyip, Türk ve yabancı forumlardaki yorumları da okuyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı