HyperX Cloud Earbuds II vs Sennheiser CX 300S

Alpagut209

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz kulaklıklardan hangisini almalıyım? Genel olarak oyun oynuyorum bazen de müzik dinliyorum. Ayrıca yüksek seste hangisi cızırtı olmadan daha net ses verebilir?

Yanlış bir fikir vermek istemem. Müzik açısından bilgim yok ama oyun açısından hyperx cloud Earbuds II daha mantıklı gibi. Hyperx oyun ağırlıklı olduğu için söylüyorum.

Aktif olarak 2-3 yıldır Earbuds 2 kullanıyorum bilgisayar üzerinde sormak istediğin her şeyi sorabilirsin yanıtlamaya çalışırım.
Başlıkta gördüğünüz kulaklıklardan hangisini almalıyım? Genel olarak oyun oynuyorum bazen de müzik dinliyorum. Ayrıca yüksek seste hangisi cızırtı olmadan daha net ses verebilir?

Aktif olarak 2-3 yıldır Earbuds 2 kullanıyorum bilgisayar üzerinde sormak istediğin her şeyi sorabilirsin yanıtlamaya çalışırım.

Merhaba kulaklığı almayı düşünüyorum. Çoğunlukla PUBG CS vs. oynuyorum ses kasma performansı nasıl acaba ve kulak da ağrı yapıyor mu?

Ben gayet memnunum genelde Valorant oynuyorum son 1-2 haftadır PUBG oynuyorum hiç eksisini görmedim. Sadece kulaklığın oturuşu ilk başlarda zor gelebilir.
Ben harici mikrofon ile kullanıyorum. Kulaklığın mikrofonu için çok kötü de diyemem iyi de.

Merhaba kulaklığı almayı düşünüyorum. Çoğunlukla PUBG CS vs. oynuyorum ses kasma performansı nasıl acaba ve kulak da ağrı yapıyor mu?

Geri
Yukarı