HyperX Cloud Flight Alınır Mı?

Merhaba Alpha s ve g pro x arasında kaldım sizce hangisi?
Alpha S alın. G Pro X beni cidden çok terletti ve 7.1i oyun için cidden kötü. Stereo sesi güzel ama ses yüksekliği biraz düşük. Mikrofonu iyi ama Blue Voice sadece yazılımsal bir şey. Yani kendiniz de ayarlayabilirsiniz. Yalnız ben sizin yerinizde olsam direk GSP300 ya da 350 alırım. 350 ses kartlı modeli ve SennHeiser bu markalara bin basar. Ben G Pro X'i iade ettim.

Şuan sadece arctis 5 mı yoksa cloud alpha s mi diye düşünüyorum bu ikilemi çözdüğüm an birini sipariş edeceğim.

Şuan sadece arctis 5 mı yoksa cloud alpha s mi diye düşünüyorum bu ikilemi çözdüğüm an birini sipariş edeceğim.
Şiddetle GSP serisi öneriyorum ben almadığıma çok pişman oldum. İlla bu ikisinden biri diyorsanız da Arctis 5 o kadar mükemmel bir kulaklık değil. Alpha S bakabilirsiniz yalnız Alpha S'in de o kadar iyi olmadığını söyleyeyim. Daha güzel kulaklıklar var. Mesela Cloud 2 Alpha S'ten çok daha iyi...

Şiddetle GSP serisi öneriyorum ben almadığıma çok pişman oldum. İlla bu ikisinden biri diyorsanız da Arctis 5 o kadar mükemmel bir kulaklık değil. Alpha S bakabilirsiniz yalnız Alpha S'in de o kadar iyi olmadığını söyleyeyim. Daha güzel kulaklıklar var. Mesela Cloud 2 Alpha S'ten çok daha iyi...
Kulaklığın ses kartı olması lazım o yüzden gsp 350 baktım fakat bütçemi aşıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı