HyperX Cloud Flight Wireless Dongle nasıl bulunur?

ducktheplan

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Köpeğim sağ olsun kulaklığımın dongle'ını kırdı, ben de Kingston HyperX Global'a mail attım bu adaptörü nereden temin edebileceğimi sordum. Onların da cevabı konu ile yakından ilgileniyoruz sizin durumunuzu Türk meslektaşlarımıza iletiyoruz şeklinde oldu. Tabii ki Türk meslektaşlarından ne ses çıktı ne seda.

Sonrasında garanti kağıdındaki distribütöre ulaşıp durumu anlatınca gayet sert bir şekilde bu garanti kapsamına dahil değil vs. diye söylenmeye başladı hanımefendi, 1400 TL'lik kulaklığı çöpe mi atiyim, niyetim sadece bu parçayı para karşılığı temin etmek olduğunu söyleyince de mail atın biz geri döneriz dedi.

Velhasıl kelam $99+KDV istediler.

Sizden ricam acaba bu tutarlara çıkmadan başka bir şekilde bu ürünü bulmak mümkün mü?
Türkiye'de sadece dongle satmıyorlar. E-bay'de var $77'a o da ne zaman gelir, çalışır mı çalışmaz mı meçhul.

Bu konuda bilgisini olanların yardımını rica ediyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu ben de yaşıyorum, bulabildin mi dongledan?

Ben bu konuyu açtıktan bir kaç ay sonra Destek Bilişim'den buldum, Hepsiburada üzerinden satıyorlardı. Aldığım linki atayım belki ilerde tekrar satışa çıkartırlar ama şimdilik satılmıyor.

Ayrıca Destek Bilişim'i direk arayarak, stok durumunu sorgulayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı