HyperX Cloud II 7.1 Aktif Edince PUBG Uğultu Sorunu

Süleyman Uysal

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün HyperX Cloud II aldım. Az önce PUBG'de denediğimde, sanal 7.1 i aktif edince alttan bir uğultu geliyor gibi. En başta denize yakın indiğim için sandım fakat uzaklaşınca da devam etti. 7.1. Kapatınca uğultu kesiliyor. Sizce neden kaynaklanıyor olabilir bu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende uğultu değilde hafif bir hışırdama var. Tüm modellerde böyle oluyor diye biliyorum. Çok rahatsız ediyorsa değişim isteyin.

Yani değişimle çözülecek bir durum ise, tabi ki değişim isterim. Bende de hışırdama var. Ama kullandığım eski 7.1 kulaklıklara göre sanki daha zayıf bir 7.1 var Cloud 2 de. Ya da bir yazılım felan yüklemek gerekiyor mu ?

Yani değişimle çözülecek bir durum ise, tabi ki değişim isterim. Bende de hışırdama var. Ama kullandığım eski 7.1 kulaklıklara göre sanki daha zayıf bir 7.1 var Cloud 2 de. Ya da bir yazılım felan yüklemek gerekiyor mu ?
Evet haklısınız, 7.1'i az da olsa hışırdama yapıyor. Herkesde böyle diye biliyorum. Uğultu gibi bir şey varsa normal değildir. USB Kartına takılı değilken de hışırdama sesi geliyorsa direk gönderin derim. İçiniz rahat edecekse değişim isteyin.

Peki bu kulaklıkta, 7.1 aktif değilken nasıl bir ses alıyoruz ? Yine çevresel bir ses mi ? Yoksa sadece sağ sol mu ?

HyperX Cloud 2'nin 7.1 özeliği PUBG'de seslerde bozulma yapıyor mu?
7.1 özeliği ile rahat (ayak sesleri, ateş sesleri vb.) kasılıyor mu?
Bende almayı düşünüyorum

HyperX Cloud 2'nin 7.1 özeliği PUBG'de seslerde bozulma yapıyor mu?
7.1 özeliği ile rahat (ayak sesleri, ateş sesleri vb.) kasılıyor mu?
Bende almayı düşünüyorum

Ben şahsen 7.1 ile kullanmiyorum. Stero daha iyi ses kasabiliyorsun. Cünkü hava sesleri daha fazla geliyor. Benim için onemli olan silah sesleri ve ayak sesleri.

Ben şahsen 7.1 ile kullanmiyorum. Stero daha iyi ses kasabiliyorsun. Cünkü hava sesleri daha fazla geliyor. Benim için onemli olan silah sesleri ve ayak sesleri.
Aynen araştırmalarıma göre stereo kulaklıklar oyun için daha ideal. 7.1 ise: (film, müzik, vb.) film izlemek ve müzik dinlemek için bir özellikmiş. Şöyle bir olayda var; stereo kulaklığının sürücüleri iyi ise bunu üçüncü parti yazılımıyla çevresel sese dönüştüren ve çok iyi ses kasan kişiler gördüm.

beyler 73 ve üstüne getirince o hışırdama geliyor 72 de gelmiyor canlı test edin benimkine öyle bu sorun sadece ses kartıyla çalıştırınca orataya çıkıyor. ben bu kulaklığı ses kasmak için aldım 7.1 açınca ses kasılmıyor sağdan gelen ses soldanda geliyor yani demek istediğim 7.1 bir artısını görmedim ekstra 3. parti yazılım kulanan varmı ses kasamyı kolaylaştıran biri söylebilrimi acaba

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı