HyperX Cloud II alınır mı?

Cloud 2 birazcık eskidi maalesef fakat bakıldığı zaman ses teknolojisi yıllardır aynı o sebeple eskiliğine çok takılmamak gerek bence. Onun dışında inanılmaz rahat bir kulaklık ses kalitesinin de iyi olduğunu söylüyorlar deneyimleme fırsatım olmadı fakat oyun oynayacaksanız ve rahatlık arıyorsanız bence alınır ama fiyat konusunda bir şey diyemeyeceğim para sizin sonuçta.

James Donkey 712 kullanıyorum RGB aydınlatması dışında hiçbir sorunu yok. Aydınlatmasını beğenmiyorum. Rahatlığı 10 numara günün neredeyse 10 saatini PC başında geçiriyorum. Bir kulaklığa o kadar para verilir mi bilmiyorum bütçeniz varsa alabilirsin. Ya da benim gibi işini görecek kalan paranı da cebine koyacaksan bu sekmentte kulaklık bakabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
James Donkey 712 kullanıyorum RGB aydınlatması dışında hiçbir sorunu yok. Aydınlatmasını beğenmiyorum. Rahatlığı 10 numara günün neredeyse 10 saatini PC başında geçiriyorum. Bir kulaklığa o kadar para verilir mi bilmiyorum bütçeniz varsa alabilirsin. Ya da benim gibi işini görecek kalan paranı da cebine koyacaksan bu sekmentte kulaklık bakabilirsin.

Ben de James Donkey 710 var ama bozuldu onun yerine alacağım işte ben aldığımda 110 mı ne almıştım şu an 300 TL bandına gelmiş ondan dolayı ona 300 vereceğime daha iyisini alayım dursun dedim.
Kanka Corsair HS 60 Pro derim.

Kankam bu daha mı iyi.
Çok eskidi. Ben 1000 TL'ye kablosuz kulaklık aldım. Yine olsa yine alırım.

Kankam bir önerin var mı? Kablosuz kulaklık için.

Ben de James Donkey 710 var ama bozuldu onun yerine alacağım işte ben aldığımda 110 mı ne almıştım şu an 300 TL bandına gelmiş ondan dolayı ona 300 vereceğime daha iyisini alayım dursun dedim.

Kankam bu daha mı iyi.

Kankam bir önerin var mı? Kablosuz kulaklık için.

Kanka ben 2 hafta önce aldım.
HyperX Cloud 2, mükemmel bir oyuncu kulaklığı yani tamamen CS:GO için yapılmış sanki ama berbat bir müzik deneyimi sunuyor. Yani bas, mid, tiz ayarı çok dengesiz. Ve bana göre kulaklık çok şık değil hoşuma gitmedi.
Corsair HS60 Pro hem oyun hem müzik için tasarlanmış ve basları çok iyi hani son seste kulaklık titriyor oyun performansı için 7.1 ses desteğini sağlayan minik bir 3.5 mm yi USB'ye dönüştüren dönüştürücüsü var.

2 aydır kullanıyorum 7.1 rezil denilebilecek kadar kötü, stereosu tam tersi bir şekilde kaliteli olan kulaklık oyun performansı çok iyi müzik performansı tam tersi çok kötü sonuçta 2015 senesinde çıkmış ben aldım sen alır mısın bilmem.

Geri
Yukarı