HyperX Cloud II alınır mı?

YorgunSavascı06

Hectopat
Merhaba. Geçenlerde Amazon'da gezerken HyperX Cloud II 1850 lira olarak gördüm ve almaya karar verdim fakat 30dk içerisinde zam geldi ve 2070 lira şu an sitede. Amazon'dan aldığım indirim, kart filan derken 1800 civarına alabiliyorum fakat geçen gördüğüm gibi yakın zamanda tekrar normal fiyatı 1850ye düşer mi? Ayrıca diğer sorum şu: Bu fiyata alınır mı? Ya da bundan daha iyisi var mıdır bu fiyata alabileceğim? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• a.jpg
    a.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 45
Merhaba. Geçenlerde Amazon'da gezerken HyperX Cloud II 1850 lira olarak gördüm ve almaya karar verdim fakat 30dk içerisinde zam geldi ve 2070 lira şu an sitede. Amazon'dan aldığım indirim, kart filan derken 1800 civarına alabiliyorum fakat geçen gördüğüm gibi yakın zamanda tekrar normal fiyatı 1850ye düşer mi? Ayrıca diğer sorum şu: Bu fiyata alınır mı? Ya da bundan daha iyisi var mıdır bu fiyata alabileceğim? Şimdiden teşekkürler.

Amazon'da bu tarz ürünler sabah ve akşamları fiyat değişikliğine giriyor. Günlük kontrol edin düşer yine. Bu fiyata alınır.

Bu fiyata alınır, fiyatının tekrardan düşme ihtimali de var ama indirim biterse tekrar ne zamana indirime girer belli olmaz bekleyeceksen bunu hesaba kat en son 2023 kasımda 1700 liraya satılmıştı indirim bittikten sonra 5 ay boyunca 2300 liranın altına hiç düşmedi.

O fiyata düşünmeye gerek yok direk alınır.

Bu 2015 Cloud 2 aman dikkat. Cloud her sene ufak ufak değişiklik yapılan bir model. Onun dışında artısı da var tabii ki. Taşıma çantası çıkıyor. Yani ona dikkat ederek alın hocam. Soruna gelecek olursak ben de alınır diyorum.

Bu 2015 Cloud 2 aman dikkat. Cloud her sene ufak ufak değişiklik yapılan bir model. Onun dışında artısı da var tabii ki. Taşıma çantası çıkıyor. Yani ona dikkat ederek alın hocam. Soruna gelecek olursak ben de alınır diyorum.

Amazon'daki resimlere aldanma hocam, hepsi HP üretimi Cloud 2 ve taşıma çantası çıkmamakta, onlar çok eskide kaldı maalesef. Keşke Kingston üretimi olsa, o daha kaliteliydi çünkü.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim hepinize.Umarım yarın sabaha kadar zam gelmez de alırım :)

Amazon'daki resimlere aldanma hocam, hepsi HP üretimi Cloud 2 ve taşıma çantası çıkmamakta, onlar çok eskide kaldı maalesef. Keşke HyperX üretimi olsa, o daha kaliteliydi çünkü.
Sitede Kingston olarak görünüyor hocam sorun olmaz değil mi?

Çok teşekkür ederim hepinize. Umarım yarın sabaha kadar zam gelmez de alırım :)

Sitede Kingston olarak görünüyor hocam sorun olmaz değil mi?

Düzeltiyorum, HyperX değil Kingston üretimi olacaktı, Kingston üretimi uzun yıllar önce durduruldu, artık Cloud 2'yi HP üretmekte, sorun olmaz hocam, her türlü alınır. Sadece taşıma çantası falan çıkmıyor eğer o beklentiye girersen üzülme diye söylüyorum.

Geri
Yukarı