HyperX Cloud II düşük ses seviyesi problemi

LUNA

Decapat
Daha fazla  
Cloud 2 aldığım günden beri ses az geliyor. Diğer bilgisayarlarda denedim daha iyiydi, bu sorunu nasıl çözeceğim? Bilgisayarım Excalibur G650 modeli, ses kartı kötü değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu takip edeyim. Laptopta gayet tatminkar ses alırken masaüstünde sanki azalma oldu gibi. Usb ses kartı üzerinden bağlıyorum.

USB üzerinden bağlıyorsanız bilgisayarınızdaki ses kartının hiçbir önemi yok. Tüm bilgisayarlarda aynı performansı verir, ayarlar ile biraz oynayın.

USB ses kartının üzerindeki tuşlardan sesi artırmayı deneyin.

USB Ses kartınızı değiştirmeniz gerekebilir. Eğer kalitesiz ise performansı kötü olur. Zaten adı üstünde "USB Ses Kartı" olduğu için sisteminizdeki ses kartının bir önemi yok. Denetim masasından ses kısmına girip ayarları kurcalayın. Kısık olan ve ya açılmamış bir ayar varsa onlara bakın. Ses kartının üzerinde tuşlar varsa oradan açmayı deneyin.
Sadece kulaklık kısmını bilgisayara takıp sesini dinleyin. Eğer performansı artarsa ses kartını değiştirmeniz gerekir.

Denedim aşırı bir değişim olmadı.Kulaklık servise gidip geldi ancak aynı sorun ile verildi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…