HyperX Cloud II düşük ses seviyesi problemi

LUNA

Decapat
Daha fazla  
Cloud 2 aldığım günden beri ses az geliyor. Diğer bilgisayarlarda denedim daha iyiydi, bu sorunu nasıl çözeceğim? Bilgisayarım Excalibur G650 modeli, ses kartı kötü değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
USB Ses kartınızı değiştirmeniz gerekebilir. Eğer kalitesiz ise performansı kötü olur. Zaten adı üstünde "USB Ses Kartı" olduğu için sisteminizdeki ses kartının bir önemi yok. Denetim masasından ses kısmına girip ayarları kurcalayın. Kısık olan ve ya açılmamış bir ayar varsa onlara bakın. Ses kartının üzerinde tuşlar varsa oradan açmayı deneyin.
Sadece kulaklık kısmını bilgisayara takıp sesini dinleyin. Eğer performansı artarsa ses kartını değiştirmeniz gerekir.
Çok teşekkür ederim. USB üzerindeki ses kartından ses arttırma tuşuna(+) bastım ve düzeldi.
Hem de %100 seviyede olmasına rağmen düzeldi. Garip bir durum evet, aşırı saçma bir durum evet ama düzeldi böylece.

Aynı sorunu yaşıyorum, müziklerde ses baya yüksek oyunlarda boğuk, firmware 010 versiyon yüklü, çözüm arıyoruz arkadaşlar.
Bu sorun bende de devam etmekte... 1.5 yıldır kullanıyorum bu kulaklığı ve internet cafedeki hyperx cloud 2 çok daha iyi :(

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı