Elektronik HyperX Cloud II Gaming Kulaklık Gun Metal 1829 TL

HyperX bu rahatlık olayını çok iyi yapmış ya. Geçen gün MediaMarkt'ta kulaklıkları deniyordum, maalesef üst düzey modeller bile kulağı sıkıyor. Fakat HyperX aşırı rahat geldi bana. Eski bir model fakat alınabilir.

Cloud 2'nin içinden çıkan ses kartı 5 para etmez başta bunu söyleyeyim fakat kulaklığı doldurmak istiyorsanız Creative Blaster G1 G3 amplifikatör olur şiddetle tavsiye ederim. Diyeceksiniz ki asla bir daha kulaklık değişmem. Lezzetinden geçilmiyor çünkü :)

Cloud 2'nin içinden çıkan ses kartı 5 para etmez başta bunu söyleyeyim fakat kulaklığı doldurmak istiyorsanız Creative Blaster G1 G3 amplifikatör olur şiddetle tavsiye ederim. Diyeceksiniz ki asla bir daha kulaklık değişmem. Lezzetinden geçilmiyor çünkü :)
Profesyonel oyuncular turnuvada ses kartı kullanıyor mu?

Fiyatı görece uygun gibi ama hoparlör kasasındaki plasik değiştiği için çok bozdu diyor bazı incemelerde:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Amazon indirimlerindeki fiyatı görece makul sayılır ama bu kafamı karıştırdı, sizce alınır mı?

Amazon üzerinden kırmızı modeli 2000 TL'ye almıştım. Şansa bak arkadaş.
Kırmızı modelinde bu sorun yok galiba

Videodaki görsel

1693839409359.png

Amazon'daki görsel:

1693839448117.png

Amazon'daki sorunsuz görünüyor. Mat ve dolu plastik gibi.

Risk alıp sipariş etmeyi düşünüyorum. İyice araştırıp duruma göre iptal etmek mantıklı olabilir.

Seri numarasıyla arattığımda şu incelemedeki kutu farklı ama hoparlör kısmı tam görünmüyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1693840098468.png

Mat gibi duruyor ama tam anlamadım.

İlk videodaki incelemede taşıma kılıfı da çıkmıyor diyor ama ikinci videodakinde çıktığı görülüyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı