HyperX Cloud II kulaklıktaki ile kutudaki seri numarası farklı

jokeriss

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. Ocak ayında Gameekstra mağazasından aldığım HyperX Cloud II kulaklığımın ses kartı arızalıydı. Konuştum ve sıfır ürünle değişeceği söylendi. Yolladım kulaklığı. Birkaç gün sonra kulaklık elime ulaştı dedikleri gibi sıfır ürün değildi. Mikrofon deliğini kapatan kapakçık yoktu. Ben yollarken faturamla birlikte yolladım, bana gelen kutuda faturam yoktu. Ürün resmen ikinci el gibiydi, parmak izleri vesaire. Aradım böyle böyle dedim. Karşımdaki şahıs bana gülerek bu mu sorununuz geri yollayın kapakçığı içine geri koyup yollayalım dedi. Gülerek!! Kulaklıkta herhangi bi sıkıntı yoktu eyvallah dedim kullanmaya başladım. Yaklaşık 8 ay sonra yani bu hafta ses kartı yine arızalandı çok nadir zamanlarda cızırtı yapmaya başladı. Bu sefer HyperX'in direk kendisiyle iletişime geçtim. Bana ulaşacaklarını söylediler. Ve bugün bir mail Endeksbilişim adında bir yerden geldi. 25$+KDV yaklaşık 190 TL ses kartı ücreti belirtip şu şu banka hesaplarında ödemeyi yapmamı istediler. Sırf Gameekstra ile uğraşmak istemediğim için kendileriyle iletişime geçtim ve henüz 8 aydır kullandığım 2 yıl garantisi olan kulaklığım için 190TL istendi. Bu durum beni şok etti. Endeksbilişim'in sitesinde garanti sorgulama diye bir alan gördüm kontrol edeyim dedim. Seri numarama baktım. Ve en can alıcı nokta burda gerçekleşti kulaklıkta yazan seri numara ile kutudaki seri numara farklıydı. Ben bu seri numaraya 8 ay önce bakmış olsaydım eğer çok kolay iademi vesaire gerçekleştirebilirdim. Neyse olan oldu. Gameekstra benim için 8 ay önce bitmişti. Bugün kendilerinden tekrar nefret ettim. Benim şuan istediğim ne yapmam gerektiği hakkında bana yardımcı olmanız. Ve Gameeksta adı altındaki hırsızlardan alışveriş yapmamanız. O ay KYK'dan aldığım kredimi bu kulaklığa yatırmıştım. Umarım hakettikleri yerde bulurlar kendilerini.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı