HyperX Cloud II vs Arctis 5

TecnoLoK

Hectopat
İki kulaklık arasında kaldım. Genelda Cloud II öneriyolar ama size de danışmak istedim. Ben oyun oynayan biriyim ve ciddi ses kalitesi ve rahatlık istiyorum. Sizce Cloud II mi Arctis 5 mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cloud 2'nin herhangi bir rakibi karşısında şansı yok. Arctis 5 alınmalı.

Sizin bu yorumunuz biraz içimi acıttı daha önce Logitech G430 ve G930 kullanmış ve çok memnun olmuş birisi olarak Cloud 2'nin epey önerilmesi ile satın aldım daha mı kötü yani hocam bu kulaklık?

7+1 değil 7.1 destekliyor. 7.1 desteği Cloud 2'de de var. Ancak kıyaslarsak Arctis 5 7.1'de sadece Cloud 2 değil, diğer rakiplerinden de önde.

Sizin bu yorumunuz biraz içimi acıttı daha önce Logitech G430 ve G930 kullanmış ve çok memnun olmuş birisi olarak Cloud 2'nin epey önerilmesi ile satın aldım daha mı kötü yani hocam bu kulaklık?

Cloud 2 kötü değildir. Ancak rakipleri daha iyidir. Aynı zamanda eski sayılabilecek bir kulaklık. Çünkü yeni sürümü olan Cloud Alpha satışa sunuldu. Çok rahattır orası ayrı. Ancak bu kadar çok önerilmesinin altında yatan en büyük sebep sponsorluk anlaşmaları. Özellikle yayıncılarda bol bol var ki Kingston'a ciddi anlamda kazanç sağlıyorlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı