HyperX Cloud II vs HyperX Cloud Core Wireless DTS

LaTokyo

Centipat
Merhaba. Çoğunlukla Valorant, Rust, Rainbow Six: Siege, CS:GO, PUBG tarzı FPS oyunlar oynamaktayım. Çok fazla müzik dinlemesem de arada sırada dinliyorum. Gaming kulaklık almak istiyorum. HyperX Cloud II ve HyperX Cloud Core Wireless DTS arasında kaldım. Anakartım "Gigabyte B450M S2H v2". Hangisini almalıyım? Bunlar arasındaki fark nedir?

Merhaba. Çoğunlukla Valorant, Rust, Rainbow Six: Siege, CS:GO, PUBG tarzı FPS oyunlar oynamaktayım. Çok fazla müzik dinlemesem de arada sırada dinliyorum. Gaming kulaklık almak istiyorum. HyperX Cloud II ve HyperX Cloud Core Wireless DTS arasında kaldım. Anakartım "Gigabyte B450M S2H v2". Hangisini almalıyım? Bunlar arasındaki fark nedir?

Bende 2'si arasında kaldım. Bir de Logitech G435 merakla bekliyorum yorumları.

Bende 2'si arasında kaldım. Bir de Logitech G435 merakla bekliyorum yorumları.

@AyKsOguzhan hocam bende aslında bu üçü arasında kalmıştım fakat Logitech G435'i eledim. Çünkü çok fazla şu yorumu gördüm: "çok fazla oyun oynayan biri değilseniz, kablosuz olsun istiyorsanız ve mikrofon konusunda fazla beklentiniz yoksa bu kulaklık tercihiniz olmalı.". Fakat ben çok fazla oyun oynayan biri olduğum için ve mikrofonda benim için önemli olduğu için onu eledim ve HyperX Cloud II ve HyperX Cloud Core Wireless DTS arasında kaldım.

Logitech G435 hakkında detaylı bir inceleme alıntısı:
Hocam,
artıları
*Beni acayip tatmin eden pil ömrü var.
*10 dakika şarjda bile 1 saat+ dinleme oluyor.
*Kullanımdayken şarj edebiliyorsunuz.
*İster lightspeed ile PC'ye ister Bluetooth ile telefona bağlanabiliyorsunuz.
*Ses seviyesi çok yüksek. "alışık olmayan arkadaşlarım sağır olduklarını belirttiler."
*2 oda mesafeden bile PC'de kullanabiliyorum. "tabii bazen cızırtılı oluyor"
*Çok hızlı eşleşiyor.
*Pedleri kulağı içine alıyor ve oynama yapmıyor.

eksileri
*Logitech'in yazılımı yok. Dolby Atmos alabiliyorsunuz tek seferlik 40TL vererek.
*Bu fiyata RGB tarzı ışık konabilirmiş çünkü pili bayağı iyi dayanıyor.
*Kulaklığın üstündeki butonlar ile ses arttırma/azaltma, mikrofon açma/kapama, kulaklığı açma/kapama, oyunda veya bir görüşmedeyken sesinizi duyabilmek için geri sesi açma/kapama, çocuk kilidini açma/kapama ( 85 desibele sınırlıyor ) yapabiliyorsunuz ama şarkı atlama, durdurma yapamıyorsunuz.
*Çıkarılabilir mikrofonu yok.

yorumlarım.
İnternette mikrofonu hakkında çok kötü yorumlar bulunuyor ama bence bir kablosuz kulaklık için gayet yeterli bir mikrofonu var. Oyunlarda veya Discord'da arkadaşlarıma sorduğumda yayın bile açılır vs. dediler. Onun dışında mikrofon takılıp/çıkarılabilir türde de yapılabilirdi bence bu özellikler 2 katı fiyatı olan G773 de bulunuyor. Logitech'in yazılımında bu kulaklığa yer vermemesi de ayrı bir konu.

peki kulaklık alınır mı?
Çok fazla oyun oynayan biri değilseniz, kablosuz olsun istiyorsanız ve mikrofon konusunda bir HyperX beklentiniz yoksa kesinlikle bu kulaklık tercihiniz olmalı. Bir daha olsa bir daha alırım şahsen.

Not: İlk defa böyle bir şey yaptım hatalarım olabilir kusura bakmayın.

@AyKsOguzhan hocam bende aslında bu üçü arasında kalmıştım fakat Logitech G435'i eledim. Çünkü çok fazla şu yorumu gördüm: "çok fazla oyun oynayan biri değilseniz, kablosuz olsun istiyorsanız ve mikrofon konusunda fazla beklentiniz yoksa bu kulaklık tercihiniz olmalı.". Fakat ben çok fazla oyun oynayan biri olduğum için ve mikrofonda benim için önemli olduğu için onu eledim ve HyperX Cloud II ve HyperX Cloud Core Wireless DTS arasında kaldım.

Logitech G435 hakkında detaylı bir inceleme alıntısı:

G435'i mikrofon kötü olduğu için bende saldım gibi.

İkisi de alınmaz, Cloud 2 çok eski ve dip ses sorunu olan bir kulaklık bütçe varsa BlackShark V2 alın. Benzer konuda yapılan yorumları da görebilirsiniz HyperX Cloud II Gaming alınır mı?

Bütçe o kadar yok maalesef.

İkisi de alınmaz, Cloud 2 çok eski ve dip ses sorunu olan bir kulaklık bütçe varsa BlackShark V2 alın. Benzer konuda yapılan yorumları da görebilirsiniz HyperX Cloud II Gaming alınır mı?

Logitech G435 düşünüyordum ama Mic kalitesi kötü diyorlar onada ne alacağız ben anlamadım birileri çok öerken birileri çok gömüyor önerdiklerimizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı