HyperX Cloud II vs Logitech G Pro X vs Razer BlackShark V2 USB

Xheirnam

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, şu an kafam darmadağın. Yaklaşık 4 yıldır Apple'ın bu kulaklığını kullanıyorum ve gayet memnunum ancak kulak üstü bir kulaklığa geçiş yapmak istiyorum. Kulaklığımı genel olarak Oyun, müzik ve dizi vb için kullanıyorum. Yeni alacağım kulaklığın ana kullanım amacı oyun ve müzik olacak ve başlıktaki 3 kulaklık arasında kaldım, aralarından birini seçmenizi istiyorum. Ses kasma konusunda üçünün de sorun yapmayacağını, beni hayal kırıklığına uğratmayacağını düşünüyorum bu yüzden sizden aralarından "Müzik kalitesi şu anki kulaklığımla aynı veya daha iyi olanı" seçmenizi istiyorum.

Razer BlackShark V2
HyperX Cloud II
Logitech G Pro X

Not 1: Evet, bir oyun kulaklığında müzik kalitesi aranmaz. Bunu biliyorum ancak bu 3 kulaklık da kafamda beni oyun kulaklığı anlamında tatmin edecek ürünler, bu yüzden şu an sizden bunları bir oyun kulaklığı olarak değil; genel kullanım kulaklığı olarak değerlendirmenizi istiyorum.

Not 2: Bu 3 kulaklıktan biri(leri)ni ve şu an kullandığım kulaklığı kullanan kişilerin yardımcı olması tercihimdir.

Şimdiden herkese teşekkürler, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer BlackShark V2 öneririm çok rahat ve kaliteli bir model.
Öneriniz için teşekkürler hocam, Logitech G Pro X kullandınız mı? Kullandıysanız ikisini karşılaştırabilir misiniz? İzlediğim videolarda ince EQ ayarları olduğundan dolayı Logitech G Pro X daha çok yönlü gibi gelmişti. Şu anda Razer BlackShark V2 ve Logitech G Pro X arasında kaldım.

Geri
Yukarı