HyperX Cloud II vs Logitech G PRO X

berkanrekt

Kilopat
Daha fazla  
Örnekte vermiş olduğum iki kulaklık arasında kaldım ikisinin fiyatları birbirine denk, ikisi de kabloludur. Benim için önemli olan oyun sesleri bu konuda hangi kulaklık daha iyidir nedenleri ile yazabilir misiniz? Veyahut kullanan kişiler tecrübelerini biz değerli dostlarına aktarabilir mi?

Teşekkürler.

Örnekte vermiş olduğum iki kulaklık arasında kaldım ikisinin fiyatları birbirine denk, ikisi de kabloludur. Benim için önemli olan oyun sesleri bu konuda hangi kulaklık daha iyidir nedenleri ile yazabilir misiniz? Veyahut kullanan kişiler tecrübelerini biz değerli dostlarına aktarabilir mi?

Teşekkürler.
Oyun sesleri olarak arada nerdeyse fark olmayacaktır. İkisi de çok yakın düzeyde oyun sesi verecek ve ses kasma imkanı sunacak kulaklıklar. G PRO X müziklerde daha parlak. Midler daha net ve tremble yeterli. Diğer kulaklıklar gibi basslar patlamıyor. Mikrofonu da Cloud dan daha iyi. Cloud ise rahatlık konusunda çok daha rahat. G PRO çok uzun süre kulakta takılı kalabilecek bir kulaklık değil. 5-6 saat içinde şiddetli ağrı yapacaktır. Cloud 2'yi 18 saat bile takabilirsiniz.

Oyun sesleri olarak arada neredeyse fark olmayacaktır. İkisi de çok yakın düzeyde oyun sesi verecek ve ses kasma imkanı sunacak kulaklıklar. G PRO X müziklerde daha parlak. Midler daha net ve tremble yeterli. Diğer kulaklıklar gibi basslar patlamıyor. Mikrofonu da Cloud'dan daha iyi. Cloud ise rahatlık konusunda çok daha rahat. G PRO çok uzun süre kulakta takılı kalabilecek bir kulaklık değil. 5-6 saat içinde şiddetli ağrı yapacaktır. Cloud 2'yi 18 saat bile takabilirsiniz.

Önerin hangisi olur? İkisi de sıfır kutusunda olacak ve aralarında fiyat farkı yok denecek kadar az ben Logitech markasını çok severim o yüzden tercihim Logitech'den yana ama senin de fikrini almak isterim.

Önerin hangisi olur? İkisi de sıfır kutusunda olacak ve aralarında fiyat farkı yok denecek kadar az ben Logitech markasını çok severim o yüzden tercihim Logitech'den yana ama senin de fikrini almak isterim.
Açıkcası ben gün içinde bilgisayar başında 15-18 saat kalan biriyim ve şuanki kulaklığım olan void proyu tamamen buna göre seçtim. Artık cızırtı vermesiyle ve 5 yıl ardından kablolarının kopmasıyla beraber cloud alternatifi ve fury xin orjinali olan MPow Air Pro ve aşırı rahat olduğu söylenen Eksa E900 Proya yöneldim. Ben yerinizde olsam cloud 2 alırdım.

İkisine de sahibim. Oyun performansları aynı, 7.1 de cloud 2 daha iyi, stereo olarak diğer herşeyde G Pro X daha iyi. G Pro X sadece bana rahat gelmiyor kulak bölgesine çok fazla baskı yapıyor. Kulaklığı çıkardığımda dünya varmış diyorum her seferinde.

Bir de çoğu kullanıcı G Pro X'te sorun yaşıyor. Kulaklığın yazılımsal farklı bir olayı var. İlk kez bilgisayara takıldığında düzgün performans veremeyebiliyor windows ayarlarını falan epey kurcaladıktan sonra düzelmişti. Düzeldikten sonra ses kalitesinden fazlasıyla memnun kaldım. Fakat dediğim gibi ergonomisinden şikayetçi olduğum için başka bir model bakıyorum ben de.

Yeni konular

Geri
Yukarı